Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Ti undorodtok a nőktől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti undorodtok a nőktől?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mint embertől, szexuális értelemben. Én nő vagyok és hetero, sokat gondolkoztam már ezen, de nekem olyan felfoghatatlan, nem tudom magamat a helyetekbe képzelni. Taszít? Mit éreznétek ha egy nő pl. megcsókolna? Komoly a kérdés, nem viccből írtam ki.
2012. okt. 17. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából semmit. Legalábbis személy szerint én se nem undorodom, se nem vonzódom. Semmi problémám nem lenne utána, ha megcsókolnám, szimplán semleges érzésekkel könyvelném el.

Amúgy ugyanúgy észreveszem, ha egy nő jól néz ki, vagy csinos, csak nem olyan jelentőséget tulajdonítok neki, mint azok a férfiak, akiket ez másképp is felizgat. De nem, undorodni semmiképp nem szoktam.

2012. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs valami cuki öcséd, vagy bátyád?
2012. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Evvel a kérdéssel nem vagy egyedül. Én hetero nő vagyok és szexuális értelemben én undorodom a nőktől. Az nem zavar, ha a leszbi szomszédaim kint a teraszon nyomják, de ha nekem hozzá kéne érni egy másik nő puncijához mellehez, lehet hánynak is.

Én is kíváncsi vagyok, h vajon a meleg pasik, h állnak a nokhoz.

Bár sztem annyira nem undorodhatnak tőlük, ha egyesek gyereket csinálnak.

24/n

2012. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem undorodom a nőktől, csak épp nem izgatnak.

Ha megcsókolom, megcsókol olyan fura érzés de nem izgató.

Úgy képzelem, mindha egy jó barátommal volnék közelebbi kapcsolatban.

23/ M / F

2012. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

# 5/5

Mi nem utáljuk a heterókat :D

Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel..

Fura.

2012. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1: Köszönöm a választ!


3: Ezzel én is így vagyok. Ha egy nőhöz kellene ÚGY közelednem, biztos hogy rosszul lennék. Szerintem a melegeknél azért van ez a semleges érzés, mert az emberek többsége hetero, gyermekkortól fogva ezt látták mindenhol és ők valamilyen szinten nyitottabbak, hiszen mindkét oldalra látnak vagy nem is tudom hogyan fejezzem ki magamat. Nyilván köztük is van kivétel, akinek a nő undorító, de szerintem náluk ez ritkább mint nálunk, Úgy gondolom a heterok kevésbé toleránsak ilyen téren. Legalábbis én ezt tudom elképzelni, ez saját vélemény, lehet hogy egyáltalán nincs igazam. Egyébként érdekes a téma.

2012. okt. 17. 23:07
 7/9 A kérdező kommentje:
5: Nekem nincs velük bajom, ugyanolyan emberek mint mi, csak más beállítottsággal. :) Kevesebben vannak, talán ezért a sok előítélet. Ez sajnálatos.
2012. okt. 17. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Én sajnos undorodom a nőktől szexuálisan.

Emlékszem a suliba volt üvegezés és egy lányt kellett megcsókolnom. Beleöklendeztem a szájába.

A nőket, mint intellektuális lényeket szeretem.

2012. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint elviselem őket, meg tudom csókolni őket (ha muszáj) de érzelmek nélkül, Szóval nem érzek semmit, soha nem tudnám úgy érezni magam egy nővel mint egy férfival!

16/f/meleg

2012. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!