Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Icry05 kérdése:

Veletek volt már olyan, hogy ellenkező neműnek adtátok ki magatokat egy olyan közösségi oldal, ahol mondjuk nincs rólatok fotó feltöltve? Élveztétek?

Figyelt kérdés
16/L vagy F ..

2012. okt. 18. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem adnám ki magamat csajnak, hogy aztán pasik irjanak rám és a dugásról beszéljenek. Szóval nem. :D
2012. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer chat.hu-n játszottam a tudatlan 16 éves lányt, hihetetlen mennyi perverz állat betalált kevesebb mint 1 óra alatt..
2012. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, de nem azért hogy másokat szivassak, hanem mert van egy hacker ismerősöm aki rühell és már vagy hatszor feltörte a facebook-omat.

ezen a néven nem talál be mert nem tudja hogy én vagyok és annyira rám nem jellemző dolgok vannak ott hogy senkinek eszébe nem jutna.

más gépről is jelentkezek rajta be, csak azért van hogy 2-3 fontos emberkének tudjak írni anélkül hogy ez a *** lássa.

amúgy azt élveztem hogy a haverok meglepődtek, ki ez az idegen pasi, aztán olvasták a közös jelszavunkat és jót nevettek.

2012. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is közösségi oldal? :$
2012. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

volt! Csajnak adtam ki magam, csak azért hogy tényleg igaz e hogy egyes pasik milyen perverz első leveleket írogatnak, meg tényleg igaz e az hogy pénz ajánlanak a csajoknak együttlétért.


Sajnos igaz!


Egyiknek se válaszoltam, majd töröltem az accot.

2012. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!