Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, h egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, h egyre kevesebb a hűséges nő? Vagy régen se voltak azok csak jobban titkolták?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom az eszem megáll.

Egy full normális általános iskolába jártam aranyos kedves lányokkal szal addig totál úgy voltam vele, h a nők mennyivel normálisabbak.

Aztán jött a középsuli, ott már látszott, h azért nem fenékig tejföl a helyzet.

A fősuli, na az kemény dió.

Már a gólyatáborban az én pofámról égett le a bőr, a kollégiumról meg szerintem fölösleges beszélni.

Ez pedig most a munkahelyen sincs másképp, itt is megy ezerrel az adok-kapok, de lényegében akár hová megyek, mindenhol ezt tapasztalom most már.

Főleg, h kedvelnek a nők és nem egyszer lehetett volna rá alkalmam nekem is, csak nem kell a balhé.

Az egomnak jót tett, de vele jött az érzés is, h vajon az én barátnőim is így viselkednek, ha nem vagyok velük.

Az a legrosszabb, h az ember úgy ki se tudja szűrni, mert mi van?

Ohhh miniszoknya van rajta meg magassarkú?

Tuti qurva, bezzeg a lapostalpú cipős lány...

Közben meg már nem egyszer történt meg, h ez a lány komolyan azt?

Főleg akkor van bennem csalódottság mikor lánybarátomról derül ki, akit évek óta ismerek és úgy vagyok vele, h milyen normális lány, közben meg a szlovák síelés alkalmával ő is megtette.

Persze nekem nem merte elmondani, mert nem akart csalódást okozni, mondjuk ez az volt, jó nagy.

Szerintetek?



2012. okt. 19. 04:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Lemaradt, h megkérdeztem már pár idősebb ismerősömet erről aztán csak legyintettek, h régen se volt másképp, ők is tudnának nem egy nőismerősömről beszélni, csak nem illik.

Szerintük annyi, h a palik pofátlanabbul meg nyíltabban csinálták.

2012. okt. 19. 05:16
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, a pasik pofátlanabbul. De ma már a nők is ugyanolyan nyíltan hetyegnek. Néha én sem értem 1-2 gyerek mellett, munka és átlagosnak tűnő párkapcsolat/házasság mellett miért mennek félre a nők. Egy nőismerősöm mondta, hogy elege van a férjéből, és csak a pénz miatt van vele, mert egyedül nem tudná ellátni a kislányát. Pedig a kislány csak 4 éves még. Mi romolhat ennyi idő alatt? A lényeg az, hogy a kivételtől eltekintve, a szép nőket mindig megkísérti a megcsalás. Egy csúnyácskát kevésbé/legalábbis én megfigyelésem ez/. Ezzel nem azt mondom, hogy minden szép nő csalfa, vagy hogy egy ronda nő élete végéig kitart majd melletted. Szegény öregapám mondta, míg élt, hogy ha szép a lány, akkor elfogadható egy kis qrvaság. Csúnyánál viszont nem :D Gondolom az ő korában is volt egy két kikapós menyecske. Valami nem változik, lesznek mindig ilyenek, meg voltak is!
2012. okt. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha pasi lennék, tuti nem választanék magamnak valami világszépe feleséget. Mindig attól rettegnék mikor szeretik el tőlem :D Persze, a pasik nem így gondolkodnak, meg talán nem mindig az észérvek érvényesülnek, mikor valaki házasságra adja a fejét. De pasik terén is inkább úgy vagyok, nekem jobb egy átlagos, mint egy kigyúrt macsó, mert az átlagos megbecsül engem, akit ugyanúgy lehet szeretni, a kigyúrt macsó típusok meg soha nem férnek a bőrükbe, mindig keresgetnek majd... vagy őt találják meg.
2012. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: akkor te nagyon ronda lehetsz
2012. okt. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

A helyzet régen is így volt és a jövöben is így lesz. Csak minden ember egy bizonyos kor (tapasztalat) felett jön rá a dolgok nyitjára. Nem kell ezen megbontránzkozni.

Az ÈLET nem egy hollywoodi love story.

2012. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok csúnya sem, és különösebb defektem sincs. Nem egyszer találtak be férfiak amikor a barátommal épp összevesztünk, de én nem mentem bele soha. Jó pasik voltak szó se róla, de nálam ez fontos, akárki akármit hisz a nőkről én nem tenném meg.


A jutalmam a hűségemért és a szerelmemért pedig az volt, hogy ő csalt meg...

Hónapok óta szenvedek emiatt, úgyhogy én ezt a továbbiakban sem teszem meg senkivel. Ahhoz szerintem túl gonosz. Nem fizikailag bántod a másikat, de kb olyan érzés, mintha valaki szíven szúrna.


Sajnálom, hogy egyes emberek nemtől függetlenül ebbe nem gondolnak bele, hogy pár pillanatnyi öröm és egy orgazmus másnak akár hónapokig tartó lelki kínzást jelenthet... :(


21L

2012. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csak én látom úgy, hogy egyre kevesebb a hűséges pasi? Vagy régen sem voltak azok csak jobban titkolták?


najó ezek hülye kérdések, mert nekik nem kellett titkolni, teszem azt...

De a lényeg, hogy ember, ember mind más. én pl itt élek a koliban, voltam középsulis meg minden, de mondjuk baromira nem olyan emberek vesznek körül, akik ilyenek. persze nem is a hangadókat lesem. ez van. de ennek a kérdésnek semmi értelme. igen, lehet, nem tudom, nem készítettek még róla statisztikát sztem a KSHban.

2012. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Flash! válasza:

Meg ott van még a lecserélősdi,addig vagy szőke herceg amíg nem jön egy mégszőkébb mégfehérebb lovon.

És tökmind1 meg lesz magyarázva, hogy a te hibád, megváltoztál/miért nem változol meg(opcionálisan) stb.

Engem is megcsalt a menyasszonyom 3év után, már szakítottunk kb 2hónapja,most kiderült,hogy már régóta megvan a friss hús neki.

És még így utólag is k***** fáj.

Pedig rajta már túlvagyok ,de így is fáj, hogy szopatott és másnak írogatta,hogy szeretlek édes,hiányzol kincsem stb.

Nekem meg szemrebbenés nélkül tagadta le a szemembe,hogy lenne valakije.

Mondjuk voltak gyanús dolgok de naív az ember,és megbízik a másikban-->HIBA.

2014. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!