Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok olyan videókrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyan videókrol amelyekben lányok vannak meztelenül megkötözve és szájpecek van a szájukban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
azt, h sok beteg, perverz ember van a világon
2012. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj élvezi,márpedig van pár aki igen,érdekes tud lenni,na nem a videó,hanem élőben csinálni.
2012. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen jo dolgok van...
2012. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen de van akik nem élvezik,levetkőztetik őket és levidózzák.odanyomják a szájukba a szájpecket és jön a kínzás
2012. okt. 19. 17:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy "bárcsak én is..."
2012. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Oh igen! Már áll is a kígyó:DxD
2012. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
XD
2012. okt. 19. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
NEm kell be veni mindent amit amit aforgatáson látsz . És néha nagyon izgatóak.
2012. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak akik erre gerjednek, meg persze nők is akik szeretik ezt, láttam már ilyen videokat nem tagadom, hát nem valami nagyszám szerintem elég rossz nézni ahogyan a lányok nagyon idióta pózban megvannak kötözve főleg úgy hogy már a kezük piros mert elszorítják a keringésüket és közbe meg jól meg is hágják őket vagy annyira eldurvulnak hogy már rendesen szenvednek mert annyira fáj nekik. Nem értem hogy ennek mi értelme van és mi a dolog lényege, igazából mert szerintem az már kínzás amikor véresre verik a feneküket. Szerintem a normális az ha gyengéden kivannak kötözve valahová és kényeztetik őket úgy hogy élvezzék, de ha bajuk van akkor azonnal abahagyják, de sajnos ezekbe a videokba nem ezt láttam. Nem is nézem ezeket elég volt egyszer amikor haverom mutatta hogy ilyen is van.
2012. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De van ennek soft verziója is, ami kifejezetten izgató...nem kell kínzásról beszélni a kötözés kapcsán.
2012. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!