Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok kizáró ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok kizáró ok, ha a lánynak volt része alkalmi szexben?

Figyelt kérdés
Vagy nem kizáró ok,de rossz szemmel néznéd?
2012. okt. 19. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem izgat, ha nem a kapcsolatunk és ismerkedésünk alatt volt része benne... Ha viszont igen, tudjon gyorsan futni.
2012. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok de zavarna. Bár mivel nekem is volt így nem érdekelne annyira ha szeretjük egymást.
2012. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Bármikor megdugnám úgy, hogy lekaparja a falat.:)
2012. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy alkalmi?Az,ahol nem ismered a másikat,csak dugtok?Azt hát,ha nem is elítélem,mert csináltam már én is ezt-azt,de nem járnék olyan csajjal,akiről tudom,hogy ezt csinálta.
2012. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Csak lenne már egy nőm végre...:D
2012. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nálam ez nem kizáró ok. nem az a lényeg, hogy mi volt hanem, hogy mi van!
2012. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy, hogy megcsalt vele valakit, akkor igen, kizáró ok. Akkor is, ha velem csalt meg valakit:D Mert ha megcsalt egy embert, megcsalna másikat is.


Egyébként nem érdekelne.

2012. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok, főleg akkor nem, ha még előttem történt a dolog. (Talán jobb is, ha kiélte magát, és mellettem már hűséges lesz.)

Ha megcsalásról van szó, akkor már nehezebb a kérdés, mert ott meging a bizalom, de nem hiszek abban, hogy egy ilyen kapcsolat azonnal kuka. Emberek vagyunk, mindenki hibázik, és két érett ember képes megbeszélni a dolgokat.

2012. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelne legalább van tapasztalata.. xD
2012. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtatok!

Egyébként olyanra gondoltam,hogy a lány előtte ismerkedett a fiúval pár hetet,hónapot,tehát nem egy szimpla idegennel úgy simán,hanem előtte megismerte valamilyen szinten.

Olvastam egy kérdést most,hogy akik járnak hányadik randin feküdtek le egymással és kb mind 1 hónapon belül volt.

Szóval ha ezt nézzük akkor meg nem is olyan vészes..:)

2012. okt. 20. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!