Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel kőtőzős szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel kőtőzős szex kőzben hogyan okozhatjuk egymásnak a legnagyobb fájdalmat sérűlés nélkűl?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Írj neki egy fogalmazást. A helyesírásod is elég fájdalmat okoz.
2012. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ha szeretitek egymást, minek akartok egymásnak fájdalmat okozni? Ezt sohasem tudtam megérteni.

De mivel a fájdalomérzet gyakorlatilag a test sérülésére adott jelzés az agynak, ezért valamilyen sérülés be kell hogy következzen a fájdalomhoz. (Ha csak nem használsz elektromosságot vagy a fájdalomközvetítő idegek természetes neurotranszmitterét.) Persze vannak más utak is, amivel fájdalmat lehet okozni, de én nem ajánlom, hogy változatos kínzásokkal dobjátok fel a szexuális életeteket. (De ha nagyon akarjátok, legalább maradjatok meg az egyszerűbb elfenekelés vagy gyertya esetleg csipeszek alkalmazásánál!)

2012. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előző válaszoló igen konzervatív és nyilvánvalóan nem érdekli a bdsm, de ez nem jelenti azt hogy másoknak ez nem okozhatna élvezetet.


a viaszt nagyon szeretem, mert nem okoz maradandó sérülést viszont kellemesen fáj. ostorok is vannak olyanok amik csak csípnek. pofozás, hajhúzás se rossz.

2012. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as válaszoló!

A viasszal, fenekeléssel, csipeszekkel nincs bajom, ha valakinek ez jön be, lelke rajta (oda is írtam, hogy esetlegesen ezek szóba jöhetnek, ha mindenképpen ki akarják próbálni. Mindazonáltal sosem tudnék fájdalmat okozni a barátnőmnek, szóval ha még kíváncsiság hajtana is, tuti hogy nem csinálnám.)

A probléma inkább ott kezdődik, hogy lehető legnagyobb fájdalmat okozni sérülés nélkül. Mert komolyabb sérülés nélkül is lehet nagyon komoly fájdalmat okozni! (persze nem ostorral, viasszal, hajhúzással.)

2-es válaszoló voltam.

2012. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy mást szeretsz és már egyáltalán nem érdekel, sőt meg is csaltad már és mindig a másikra gondolsz ha vele vagy. Szerintem ennyi elég.
2012. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Makacs Kun ***** válasza:

Azt tudom, hogy a barátnőd hogyan okozhatna neked nagy fájdalmat. Előbb csináljátok, ami nektek kell ahhoz, hogy alaposan kiszeretkezzétek magatokat egymással, mert utána az egy ideig nem lesz lehetséges :) Aztán jó alaposan mosd meg a farkad (szappan stb). hogy teljesen tiszta legyen. Ő kötözzön ki, hogy ne tudj a vonagláson kívül mást csinálni, esetleg egy kefével még kefélje is a makkodat, de ne véresre! Utána kenje be a makkodat - meg a fitymádat is, ha van - valami igen erős paprikával, vagy paprikakrémmel, paprikaszesszel, paprikaolajjal. Paprikasprét is ki lehet próbálni. A wasabi is jó, láttam arról egy rövid japán videót. Először lehet, hogy nem fogsz semmi különöset érezni, de később fájni fog, tartósan és egyre jobban, és úgy fogod érezni, hogy sosem fog enyhülni.

Arra vigyázzatok, hogy esetleg összekened a környezetedet piros paprikával, vagy esetleg összepisálod, összeszarod kínodban. Meg lehet, hogy üvölteni is fogsz. Sírni biztosan. Tehát meghallhatják, ha nem tesztek ellene valamit.

Ha már megkönyörül rajtad: nekem tejbe lógatva enyhült :)

De én csak Erős Pista márkájú paprikakrémmel próbáltam, a tej azon segített.

2012. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jolhangzik :) :P
2012. okt. 22. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!