Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a lányoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a lányoknál, hogy izmos legyen a srác?

Figyelt kérdés
Most nem azt mondom, hogy legyen kizáró-ok vagy nem, de többet ér mondjuk egy kis izom mint valami drága ruhakollekció?
2012. okt. 20. 16:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
anyad
2012. okt. 20. 17:55
 12/15 anonim ***** válasza:
nálam se az izmokkal,se a drága ruhakollekcióval nem lehet bevágódni:)
2012. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Remélem a nőkkel nem így beszélsz...
2012. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne vegyétek már komolyan a hülye kis taknyot. Senkinek sem kell és itt éli ki magát.

Jól ráférne egy atyai pofon. Szerintem egy gramm izom sincs rajta.

2012. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a férjem 193 cm magas, és 70 kiló volt kb, mikor összejöttünk. Nem volt csontsovány szerencsére, de vékony volt. Neki ez állt jól. Most már szerencsére hízott, 85 kiló, de még most sem izmos, nem is husi, ez most jobb neki :) nézd, nekem így is, úgy is tetszett, ha gyúrna rá, jól állna neki, de nem a testalkata miatt szeretem :)

nálam drága ruhakollekció = divatmajom! nem minden esetben, de nem szeretem, ha valaki egy 15000-s nadrággal akar hódítani.

2012. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!