Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú mire gondol, miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú mire gondol, miközben a padon könyökölve néz több másodpercen keresztül egy lányt?

Figyelt kérdés

Osztályban történt, már többször is észrevettem. "Véletlenül" ránéztem arra a fiúra órán, aki tetszik nekem, ő meg a padon ilyen "pózban" felém fordulva nézett:

[link]

Távolabb ültünk egymástól, de gondolom nem a falat vagy a mögöttem ülő fiút nézte így. Én nem bírtam állni a szemkontaktust, így máshova néztem. Amúgy ahogy megfigyeltem máskor nem szokott így a padon támaszkodni. Mire gondolhatott eközben? Vagy semmire, csak nézett engem? Nem bambult, mert közben pislogott..

16/L


2012. okt. 21. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont az az alpakkát kellet belinkelni,:S

Amúgy tetszel neki.Ábrándozik

2012. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rohadt álmos volt, amit kétlek vagy beindította a fantáziáját veled, ha érted :)
2012. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges esetek:

1) Téged néz,bejössz neki

2) Téged néz,mert jó a külsőd,de nem érdekled

3) Bambul a fejéből,te meg útban vagy(én is pislogok bambulás közben)

2012. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hahahaha.:D bocsi de a kép láttán jót nevettem.:)) bocsi de nem tudok semmi hasznosat mondani, de érdekelnének a válaszok.:)
2012. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak így hirtelen róla találtam képet. Ilyenkor tényleg rólam ábrándozik? Ez biztos jel, hogy tetszem neki?
2012. okt. 21. 23:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg nézett akkor igen.Tetszel neki,rólad rbárndozik.Milyen lenne járni,csókolni,szexelni
2012. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ilyen arcot vág mint Taylor, hanem mintha csillogna a szeme, meg picit mosolyog.
2012. okt. 21. 23:25
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem értem mi a kérdésed... kedves kérdező :D
2012. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg arra gondol,hogy jól meg...

Legalábbis magamból kiindulva.

2012. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!:)

Csak nem voltam teljesen biztos a válaszban, kíváncsi voltam mások véleményére is.

2012. okt. 21. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!