Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A féltékenységnek mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenységnek mik a leggyakoribb okai egy férfi esetében?

Figyelt kérdés
Talán önbizalomhiány??

2012. okt. 22. 18:58
 1/4 ASOT ***** válasza:
A bizalmatlanság.
2012. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizalom hiány, kisajátítási vágy, félelem... Stb... Nálam ezek a dolgok jönnek sajnos, én utálom magam ez miatt, mindig ezért baszom el a kapcsolataimat... 20/F és eddig még nem tudtam tenni ellene sajnos, mert ha még nem is mondom , belül érzem hogy nagyon féltékeny vagyok...
2012. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hole Hunter ***** válasza:
Leginkább a tulajdonlás. "Ami az enyém, arra ne nézz rá, mert széttöröm az arcod!" mentalitás. Ahelyett, hogy inkább büszkén mutogatná.."nézd csak kisgyerek, velem van!" nagyjából ennyi.
2012. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ASOT ***** válasza:

Ha megbízol benne, akkor nem leszel féltékeny rá. Mert bízol abban h nem fog megcsalni.

ÉS ha egy olyan társasággal megy szórakozni ahol egyedülálló pasik is vannak de te nem vagy ott, akkor is nyugodt vagy.


Ehhez viszont ismerned kell, és érezned kell azt hogy ő szeret téged, és neki is nagyon fontos vagy.


Viszont ahhoz h megismerje valaki a másikat ahhoz idő kell, és miután megismerte idővel elválik h megbízhat e benne.

2012. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!