Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 15L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik (most végzős), már egyszer buliba smároltunk, de a suliba eléggé bunkó, és nem tudom h miért. Az egyik bnőmtől hallottam h szerinte összejönne velem, de én szerintem nem. Ötletek hogy mit tegyek?

2012. okt. 22. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Na még egy lány, aki egy rossz fiúért csöpög.
2012. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
hát szerintem suliba azért bunkó, hogy a haverok ne cikizzék, hogy odavan egy lányért.. kérdezd meg a barátnőd, hogy ő miért gondolja, hogy a srác összejönne veled. de azt is csinálhatod, hogy elhívod a srácot valamilyen programra pl sétálni, ahol kettesben lehettek és beszélgethettek
2012. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szilvás buktát mert azt szeretem!:D
2012. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Mit keresel a szerelem/szex kategóriába 15 évesen? Ha ilyesmiket nem tudsz megoldani magadtól, plusz nem tudod, kiírni a "hogy" szót, akkor szerintem, a suliban ne a pasikkal foglalkozz.
2012. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4., először foglalkozz a saját helyesírásoddal: "kategóriábaN", mivel a "hol?" kérdésre válaszol. (Vesszők elhelyezését sem lenne időpocsékolás gyakorolnod.) Azta most aztán milyen kemény voltam, hogy belekötöttem egy fórumon valaki helyesírásába. (A "hogy" ki nem írása meg egyébként a neten teljesen elfogadott.)


Kedves kérdező, szerintem is hívd el valahova, próbálj meg kettesbe kerülni vele, és kérdezz rá, hogy miért viselkedik úgy, ahogy.

2012. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek kivéve négyesnek! :)
2012. okt. 22. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:

barbi14:) kérdése:


Szerintetek mit tegyek? 14/L

Szerintetek mit csináljak? Van barátom, de van egy fiú aki már szóbeli felvételi óta tetszik de nem szoktunk beszélni fészen. Most volt a gólyaavatónk szept.28-án és pont mögöttem ültek a 12-b-sek és végig engem vizeztek vízipisztojóllyal meg szódésszifonnal is, és én kaptam nagyon sok vizet de a többiek nem. És este a buliba ott volt mindenki a suliból és ő is. Én pont ültem és odajött h menjek táncolni de mondtam neki h nem megyek, és a bnőim elmentek és egyedül voltam és odajött hozzám és addig nem hagyott békén amíg nem mentem vele táncolni. Utána leültünk dumálni és megcsókolt de tudja h van pasim (ő nem volt ott).! Mondta h ittak ők is meg mi is. Nem tudom mit tegyek valaki véleményt.!

2012. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak azt felejtetted el említeni hogy van pasid, kis ribi!
2012. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nincs pasim.
2012. okt. 23. 14:09
 10/10 A kérdező kommentje:
és az nem az én sztorim volt úgy hogy kuss.!
2012. okt. 23. 14:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!