Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Most akkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Szóval. Májusban megismertem egy lányt, beszélgettünk stb. Később mondtam neki, hogy többet akarok mint barátság. Visszautasított, mondván, hogy most nem akar barátot.


Nyáron sokat változtam, erősödtem(március óta edzek, de nyár óta látványos a vált.) új haj, közvetlenebb, nyitottabb lettem stb... Most októbertől ill. szept. végétől vettem észre, hogy sokszor néz, de amikor odanézek gyorsan elkapja a fejét, ill. sokszor szemezünk. Most akkor mi van? Szórakozik velem vagy mi? Megtetszettem volna neki?


2012. okt. 22. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg bizony :) Senki nem néz huzamosabban senkit aki nem kelti fel az érdeklődését.
2012. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok ember (nem csak a csajok)nyáron nem akarnak társat mert akkor szórakoznak buliznak stb. lehet Ő is igy volt. Azota lement a nyár és jobban is nézel ki szóval bármi lehet, ha még tetszik hivd el valahova....
2012. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sz*rd le azt a csajt, már bocs. Nekem úgy tűnik mintha csak játszana veled.
2012. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tuti hogy tetszel neki. sok szerencsét nektek :)
2012. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!