Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk a félreértések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnénk a félreértések elkerülése végett? Mert már kezd nagyon kellemetlen lenni (ellenkezőnemű barátprobléma)

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg egyedülálló vagyok,de ebből a szempontból ez végülis lényegtelen.Viszont a legjobb barátaim mindig is fiuk voltak és ahogy szokott lenni a nagyon jó barátoknál kettesben is szívesen csinálunk programokat.mint pl sport,mozi,biliárd,bowling,vagy csak beülni egy kávéra.És valójában tényleg csak barátok vagyunk ,viszont a külső szemlélődők számára ez gyakran többnek tűnik,hiszen nagyon is megértjük egymást és nagyon jól érezzük magunkat.őszintén szólva van amikor jobban szeretem ha kettesben vagyunk mert úgy jobban lehet figyelni a másikra,főleg ha egy rég látott barátról van szó.mint pl most vasárnap is egyik nagyon jó barátom lejött hozzánk messziről,meghívott egy kávéra.10 évvel idősebb nálam,és nem kevés érdekes tekintet szegeződött elvétve ránk,először nekem fel sem tűnt,ő hívta rá fel a figyelmem.most ezentúl csak társaságban kellene találkoznom h ne kezdjen mindenki mindent rosszindulatúan kombinálni?vagy hagyjam az egészet figyelmen kívül?
2012. okt. 23. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol másokkal? Nem mindegy, hogy a másikat megeszi a fene a kíváncsiságtól. Röhögj rajtuk egy jót és lépj.
2012. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és a legjobb barátom egy lány.

Fel adom rá a kabátot, megöleljük egymást, puszit adunk egymásnak. Nevetünk viccelődünk, és mindig egymás közelében vagyunk. Körülöttünk is azt hiszik hogy egy pár vagyunk, és mindenki kombinál. De engem igazából nem érdekel. Nagyon szeretjük egymást (mint barát) de tényleg soha semmi több nem lehetne, erre akár esküszöm is.

2012. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele! 22/F
2012. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!