Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret még, vagy csak udvarias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még, vagy csak udvariasságból nem ráz le?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel középiskolában majdnem összejöttem. De végülis rendkívül undorító módon, a pofámba hazudva lenyúlta a hátam mögött egy felsős egyetemista.


A lánnyal tényleg majdnem összejöttem hetek, de talán napok kérdése lett volna a dolog.


Azóta eltelt még 3 év, de a lánnyal még mindig órákat beszélünk át facebookon, telefonon. Biztos, hogy nem baráti a kapcsolatunk, mert néha teszek utalásokat, de fölösleges mert szerintem tudja mit érzek iránta.


Szerintem ő is velem akart járni, de bele lett erőltetve egy másik kapcsolatba, most pedig kénytelen hű maradni a sráchoz, ha nem akar rib.nc lenni.


Tényleg szeret? Mit tehetek? Az a srác egy lúzer, sosem fogja ott hagyni, nekem kell lépnem, és ebben az esetben egyáltalán nem arról van szó, hogy más nőjét elveszem.


Ez a lány hozzám tartozik, és ha nem hazudik a képembe a felsőéves srác, én jövök vele össze előbb.


2012. okt. 23. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem tűnik egyszerű helyzetnek. Lehet, hogy tényleg szeret téged, csak nem akar kiszállni egy biztos kapcsolatból, de ugyanakkor az is lehet, hogy csak talonban tart... Nem akarlak elszomorítani, de ha tényleg jobban tetszenél neki, akkor nem jött volna össze az egyetemistával.
2012. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne tudd meg milyen erőszakosan nyomult az a srác, én meg mennyit bénáztam. Én adtam volna még 2 hónapot a dolognak, a srác meg a pofámba hazudta, hogy nem akar semmit a lánytól.
2012. okt. 23. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy dologban nem adok neked igazat:nem a gyerek hibája, hogy övé lett a csaj, hanem a tied. Ha valami meg akarsz szerezni, tessék érte küzdeni! Tudod, szerelemben, és háborúban mindent szabad... Amúgy azóta is azzal a gyerekkel van együtt?
2012. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, kedves lány, bárkit képes lenne szeretni. Megszokták egymást, szerintem szereti..
2012. okt. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!