Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel az ötletemmel letudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel az ötletemmel letudok mondani a lányokról?

Figyelt kérdés

Szal,az a helyzet,hogy bár állítólag nem vagyok csúnya,de esélyem sincs nőre.

Ezért nagyon sok év után úgy döntöttem,hogy megpróbálok lemondani a nőkről!

Tudom,nehéz lesz,hiszen nem sok keményebb dolog van,annál,minthogy egyedül maradjon egy férfi,a hatalmas nemi ösztönével,de ez van!

Igazából,soha nem is próbálkoztam senkinél sem,de a visszajelzésekből azért kiderül,hogy,nos,enyhén szólva nem én vagyok az a férfi,akit egy nő is elképzelne magának.

Viszont én egy igazi pásztázógép vagyok!Sajnos,ha van egy csaj,aki nagyon tetszik,akkor azt nagyon megnézem ám!

És itt a bibi!

Egyrészt ez az adott nőnek is kellemetlen,másrészt nekem is,mert,ha ennyire nézem őket,akkor hogy szabaduljak meg a nők hiányának gondolatától?!

Másrészt,már tele van a tö..m vele,hogy nálam semmivel sem jobb csávókat meg úgy megnéznek,hogy az már nekem kellemetlen?

Ötletem:

Első kör:

Csak a legszebb csajokat fogom nézni,akik mind testileg,mind arcra gyönyörűek,és mivel ebből nincs sok,ezért máris kizártam egy csomó csajt a nézésemből!:)

Aztán meg már őket sem!

Tisztában vagyok vele,hogy ez nagyon kemény lesz,de meg kell tanulnom nők nélkül élni,mert kívánni őket sokkal rosszabb,mint nem nézni és így nem gondolni rájuk!

Köszi!


2012. okt. 23. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
mért nincs esélyed? Nincs olyan ember aki ne tetszene valakinek vagy akit ne tudna szeretni valaki.
2012. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg pszichés okai vannak annak hogy hogy még sosem volt, na meg mi az hogy nem is próbálkoztál???? Egy férfinak kell próbálkozni.
2012. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
valószínűleg minden (már) megöregedett agglegény ezzel az elhatározással kezdte :) később alkoholista lett, majd magányosan hunyt el...
2012. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mit akarsz kihozni ebből.

Soha nem is próbálkoztál, de azért tudod, h nincs esélyed a nőknél? Biztos van olyan, akinél igen, még ha nem is vagy éppen egy Adonisz.

Ha le akarsz mondani a nőkről, meg tudod csinálni, az akaraterő csodákra képes. De azért gondold meg, hogy tényleg szükség van-e erre?

2012. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális,inkább ne nézzél a nőkre egyáltalán
2012. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt en sem ertem..miert nincs eselyed?
2012. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ági, van olyan ember, én is ilyen vagyok. Ha a kérdező se tetszik senkinek, akkor valszeg mégiscsak csúnya ő is.
2012. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én annyi csúnya embert láttam már akinek van párja, ismerek is párat, nőt is férfit is. Ja és ismerek olyan nagyon jó pasit aki 3 éve egyedül van, mivel szerencsétlen hiába néz ki jól, mégsem talál csajt mert mulya, szerencsétlen stb. Van egy barátom aki egyáltalán nem nagy szám (duci, elálló a düle és enyhén kopasztodik már) és sokáig nem is mert ismerkedni, aztán egyszer azt mondta egy élete egy halála akkor is oda megy azokhoz a lányokhoz aki tetszik neki, igen sok visszautasítást kap de sok lány viszont benne van elég jól megy neki már a csajozás és ö is mondta az a lényeg hogy az ember kedvét ne vegye el a kudarc sem sőt abból tanul is. Most már van olyan haverja aki tőle kér tanácsot hogy milyen dumával menjen oda a csajokhoz. Ja a srác 22 évesen vesztette el a szüzességét. Ezért mondom hogy csak rajtatok múlik mire juttok, nincs lehetetlen.
2012. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A csúnyáknak azért van párjuk mert pénzesek,ennyi az egész
2012. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nincs túl sok pénze, ok egy-két italra meghívja őket, de nincs rengeteg pénze, teljesen átlagos magyar fizetése van.
2012. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!