Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help, Mostanába nem áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help, Mostanába nem áll normálisan, mi lehet a gond? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A múltkor nyírtam a fanszőrzetem hajvágóval és bele vágtam a herezacskómba vagy 2 helyen akkor még nem volt gond. De mikor megint nyírtam megint bele vágtam és azóta nem olyan kemény meg nem ugy áll mint ahogy szokott. Mit lehet csinálni??? (kicsit vérzett de utána lezuhanyoztam)

2012. okt. 23. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
azért nem áll rendesen mert tul sokat néztél már poreszt, aztán elszállt az ingerküszöböd. nem tom hány éves vagy, de mindenképp gáz.
2012. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 vok és mit lehet csinálni???
2012. okt. 23. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%osan egyetértek az 1. válaszolóval. Tapasztalat:/
2012. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem nyulkálsz a pucukádhoz pár honapig, aztán olyan potens leszel mint egy tenyészbika.
2012. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most akkor nyúljak vagy ne nyúljak hozzá???
2012. okt. 23. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:

poreszt teljesen felejtsd el, és ne is recskázz. Ennyi.


majdha egy kivillanó derékra vagy nyakra fel fog állni meg napközben is többször spontán, akkor sinen vagy.


De ha még ehhez is akartgyenge vagy, akkor inkább vágd le. Ugyse fogod tudni használni, ha oda kerülne a sor.

2012. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor ne csináljak semmit egy ideig???
2012. okt. 23. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom sikerült felfogni. Semmit! Nem magamtól mondom, de én megértettem az eddigi hozzászólókat!;D
2012. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!