Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is megesett már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is megesett már, hogy belement egy szexkapcsolatba, és el kezdett kötődni a másik félhez?

Figyelt kérdés

Mert velem sajnos ez van. Már az elején lefektettük a szabályokat, hogy "csak szex és más semmi", de mégis úgy alakult, hogy megismertem, és teljesen beleestem. Ő sajnos nem így érez, és ezt tudtomra is adta - vagyis nincs mit felrónom neki, ő korrekt volt-, én mégis folytattam, abban reménykedve, hogy majd megváltozok és megszerettetem magam vele. Már évek óta húzódik a dolog, azóta sokszor megbeszéltük, hogy abbahagyjuk, mégis mindig visszatáncolt. Ilyenkor azzal áltattam magam, hogy a személyes varázsomnak köszönhetem, pedig tudom, hogy csak olyankor kellek, mikor nincs más. De most úgy néz ki, végleg vége, már nagyon utálatos velem, és rohadtul fáj. Amúgy voltak közös programok is, szóval nem csak szex miatt találkoztunk, amolyan barátság volt extrákkal. Aki volt hasonló helyzetben, hogy lábalt ki belőle? Miért érzem azt, hogy ez rosszabb, mint ha egy több éves, tartalmas kapcsolatnak lenne vége? Bocsi a sok rizsáért.:) Várom a sztorikat, akár privátban is.

23/N


2012. okt. 23. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen csak a nőkkel van. Méghozzá a buta nőkkel, akik eleve belemennek ilyenekbe. :)
2012. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Pont így vagyok én is...csak még mindig folytatom:/ talán átmegy kapcsolatba is, de nem tudok én semmit...24F
2012. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez benne van a pakliba.

Nagyjából egy év alatt sikerült elfelejtenem. Azóta szerencsére van egy boldog kapcsolatom. :)

2012. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!