Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a srácról?

Figyelt kérdés

Olyan 21-22 éves lehet, elég magas (190 fölött van), és ahogyan látom sok barátja van, ismer szinte mindenkit a városban, ahol lakunk.

Azt látom, hogy mindenkivel el tud beszélgetni, és szinte bármilyen lányt megkaphat, pedig nem tűnik sem nagyon gazdagnak, sem ilyen discos kinézetűnek.


Régebben testépítéssel foglalkozott, tehát nem kövér srác, de nem is az a nagyon vékony. Bőrkabátot hord, többnyire farmerben látom, a haja félhosszú, és világosbarna.


Úgy tudom, hogy egyetemre jár egy másik városba (a miénkben csak főiskola van), valamilyen gazdasági szakra.


Nagyon szeretném megismerni, de nem tudom, hogy hogyan csináljam, meg félek, hogy én is egy lennék a sok közül neki.


A nyáron láttam egy másik lánnyal, de állítólag a csaj csak kihasználta, és nincsenek együtt, de sokaktól hallottam, hogy még őt szeretheti, de abban a csajban nincs semmi. Alacsony, és ilyen alter...


Azt is hallottam, hogy amúgy elég normális srác, mert színházba jár, sok ilyen önkéntesebb dolgot is csinál, én is egy ilyenen ismertem őt meg először. Facebookra mindig tökjó zenéket tesz ki, Tankcsapdát, Green Dayt, RHCP-t, Punnany-t, 30y-t, meg ilyeneket. Állítólag gitározik is...


Nem tudom, hogy hogyan lehet ennyire másnak tűnni, mint amiket hallani róla. Mert olyanokat hallok, hogy minden héten más lánnyal csókolózik, meg ilyenek...


Szerintetek érdemes próbálkozni? Mit gondoltok milyen lehet így a leírás alapján?


Bocsi, hogy hosszú lett

20/L


2012. okt. 23. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk tömörebben is le lehetett volna írni, nem kellett volna az egész életrajzát lepötyögni, de aranyos volt :) Szerintem, ha ilyeneket hallottál róla, akkor annak vannak is alapjai, de nem kell megijedni, mert minden férfi képes megváltozni ha talál egy olyan nőt! :) Szóval továbbra is sztem kérdezősködj utána aztán kezdj el vele beszélgetni :)
2012. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!