Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rondítják el magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rondítják el magukat a nők ilyen mellimplantátumokkal meg szájimplantátumokkal meg nem tudom mikkel, mikor a férfiakat (legalábbis a normálisabbját) úgyse annyira érdekli ez, sőt, inkább taszítja?

Figyelt kérdés
Én tudom hogy a nők között is van egyfajta verseny, maguknak is akarnak tetszeni, de most ne is beszéljünk arról, mikor olyan borzalmas lesz a végeredmény hogy hányni lehet tőle, hanem például egy egyébként jó nő is csináltat magának, akár egy kisebb változtatást, mi szükség rá?

2012. okt. 23. 21:21
 1/3 ViaSayers válasza:

Önbizalomhiány, hülyeség, túl sok pénz, feltűnési viszketegség, folyamatos elégedetlenség, gátlások elleni küzdelem, társadalmi elvárások, szépségideál hajszolása... válogathatsz =D (Bár sokszor szerintem a hülyeség dominál, persze ez nem általánosítható.)


Egyébként én sem értem. A mellplasztikát azoknak a nőknek találták ki, akiknek mondjuk betegség miatt le kell venni a fél mellét, vagy nagyon kicsi a melle, és zavarja - nem azoknak, akik alapból C-s kosár kell. A botox eredetileg dettó azoknak lett kitalálva, akit valamilyen sérülés ért, vagy túl vékonyak az ajkai, satöbbi. De azt se arra találták ki, hogy apuci gazdag kislánya tehénsegget (már bocsánat...) csináltasson a szájából.

2012. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, egyszerűen hülyék... Inkább legyen egy kicsit ilyenebb-olyanabb de természetes, mint például labda mellek (az is milyen már...). Meg persze rájöttek a plasztikai sebészek is jó pénz van benne ha másoknak is lehetővé teszik, nem csak azoknak akik rászorulnak...
2012. okt. 24. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiatal korom ellenére sem feszesek már a melleim )genetika és a jojó-effektus hatása). Az előző pasim meg is jegyezte, hogy neki nem tetszenek. Azóta csak egy sráccal jártam egy rövid ideig, de ő sem lelkesedett ezen testrészemért. Két választásom marad tehát: vagy beletörődöm, hogy már ez így marad vagy megpróbálok valahogy javítani a helyzeten, ami pedig csak műtéttel lehetséges.

Szóval szerintem a többi csaj is így van ezzel.

2012. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!