Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jócsajnak nehezebb lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jócsajnak nehezebb lenni, vagy jopasinak?

Figyelt kérdés
ideértve azt is, hogy azzá válni
2012. okt. 23. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerre nehéz. Megfelelni mindenkinek nem lehet. De jó csaj/jó férfi akkor leszel, ha elfogadod magad, nem akkor ha bemagyarázod magadnak hogy az vagy.
2012. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hanariko ***** válasza:
65%
jópasinak nehezebb sztm.
2012. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó csajnak nehezebb. A nőket hamarabb érik intrikák, hátulról jövő kibeszélések, pletykák, rágalmak, míg a férfiak ezt általában erővel intézik el, aztán le van tudva a gond.
2012. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a nők már megint jönnek ezzel az áldozatmentalitással...szánalmas...jopasinak lenni sokkkal nehezebb, nem elég csak jol kinézned hozzá
2012. okt. 23. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jó pasinak és jó csajnak könnyű lenni. Párt nehezebb találni nem jó csaj illetve nem jó pasiként.
2012. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

"Jócsajnak nehezebb lenni, vagy jopasinak?"

Hát barátom, ha pöc$öd van úgy elég nehéz jó csajnak lenni:DDD

2012. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
37%
Jò csajnak sokkal nehezebb lenni. Mert eleve hogyha egy férfinak nincs jo teste akkor gyur, ha egy csajnak pl nincs melle vagy segge akkor nem tud növeszteni. Csak plasztikaval.
2012. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jócsajnak sokkal nehezebb...ott sok ilyen hülye elvárás van szegényeknek. Nekem meg pasiként nagyon könnyű dolgom van. Egyszerűen jól néz ki a pofám,magas vagyok,vékony,szélles a vállam,és ennyi,jó pasinak tartanak:P
2012. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hanariko ***** válasza:
"jól néz ki a pofám,magas vagyok,vékony" igen, de ehhez így kell születni... a nő meg mondjuk tudja magát sminkelni, alkatához illően tud öltözködni stb.
2012. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"a nő meg mondjuk tudja magát sminkelni, alkatához illően tud öltözködni stb."


és egy férfi nem tud jól felöltözni, vagy mi?

2012. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!