Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan valtozhat meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtozhat meg ennyire gyorsan, de szemmel lathatoan minden?

Figyelt kérdés
Tukorbe nezek es azt latom, hogy bàr az arcom ugyanaz mibt regen volt, de valami megis megvaltozott. Kicsit kopaszodom is, de nem hiszem, hogy ettol lenne a dolog. Mert nem latvanyos. Most 28 vagyok es egyedulallo. Regen ilyeneken nem agyaltam, de most, hogy nincs senkim, kicsit elgondolkoztam. Nem vagyok sokkal rancosabb sem, de szemmel lathato, hogy oregszik az ember. 22-22evesen sok lanynak tetszettem, se azota ez mar a toredeke. Nagyon sok lany a szemembe is mondta, tetszem neki, volt is nehany baratnom. Az elmult evekben viszont.ezek a sikerelmenyek egyre jobban elmaradoznak valamiert. Nincs sohasem pozitiv visszajelzes. Nem.vagyok marr olyan vonzo a lanyok koreben. Pedig alig van ranc rajtam de en is eszrevettem, jogy fura modon az osszhatas sokkal kevesbe vonzobb, mint 6-8eve volt. Anyam.is mikor talalkoztam vele, mondta, hogy oregszel, de nem tudta megmagyarazni, hogy miert. Csak az osszhatas lett masabb. Mas is tapasztalta mar ezt 30 fele kozeledve? Megvaltozik a bor szerkezete?Lanyok es fiuk is irhatnak.
2012. okt. 23. 23:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Kepet nem.igen tudok kuldeni a regebbi allapotokrol. De nem.is azert kerdem, csak mas is erzi e ezt a valtozast aki 30 korul vagy a felett van.
2012. okt. 23. 23:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Rám most tapadnak a legjobban:D 20 éves koromban még nem annyian, de most valami nagyon beindult az utóbbi egy évben. 24F
2012. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bizony, orgeszunk (en 30 vagyok)


A folyamat genetikai , viszont lassithato: egeszseges eletmod ( kerulni a cigarettat!), sok folyadek, mozgas.


A tested karban tudod tartani, a nok szeretik a szep ferfitestet :)


Remeljuk talalsz valakit, aki elfogad olyannak amilyen vagy, de legeloszor magadat kell elfogadnod.

2012. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Idobol nem csusztam ki, mert a biologiai ora inkabb a nokez erinti, a pasik 30korul es 40 eves korukig a legaktivabbak. De akkor is zavar a dolog.
2012. okt. 23. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:

sokat dolgozol? ezáltal vagy más miatt sokat idegeskedsz/stresszelsz?

ez is kihatással van a szervezetünkre, meg a bőrre pl a kevés vitamin, helytelen, rendszertlen táplálkozás is..

30 évesen még ne beszéljünk már öregedésről kéremszépen, csak senki sem fiatalodik nyílván, te is haladsz a korba:)

nincs ezzel semmi baj:)

sporotlj, mozogj a friss levegőn, egyél eglszséges kaját, máris jobb lesz a közérzeted, ez kihat a külsődre is, máris fiatalosabbnak érzed majd magad..ja és igyál sok folyadékot, az a bőrnek igazi áldás, ráncok ellen is jó.

amúgy meg genetikán múlik sztem sok minden, pl. nálunk apu 48 évesen tiszta ősz, míg nagybátyám (anyu testvére) 10 évvel idősebb és tiszta fekete a haja..

én 21 évesen azt tapasztalom, hogy szebb lettem mint pl pár évvel ezelőtt

2012. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem megbaszhatsz privizz rám
2012. okt. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!