Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis súlyfelesleggel (mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis súlyfelesleggel (mondjuk ~5-6 kg, de akiket ez nem zavar) élő,170-180 cm közötti csajok! Milyen férfi testalkat a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Széles váll, kicsit legyen kigyúrt (de tényleg ne nagyon), kerek fenék, izmos comb

19l

2012. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

/Én 170 cm vagyok, 65 kg/

Nekem a minél magasabb, minimum 178 centi, de ha ettől még magasabb a srác, az se baj^^

Testalkatra a széles váll, meg ha nem ropi a karja az emberkének, ha van pocija az nem zavar, sőt nekem speciel a tökéletes kockahas már kicsit túl sok lenne:)

Ami engem taszít egy fiúban, ha "fenekes":D

De ezek csak a külső jegyek egy emberen, hiába néz úgy ki valaki, mint az álomidálom, ha megszólal kilóg a kapanyél a szájából..

2012. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én 170cm magas vagyok és 63 kg.

nekem leginkább a mackós test alkat jön be, kifejezetten szeretem, ha van pocakja, akár nagyobb is.

2012. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a magas, vékony srácok tetszenek, széles váll, kissé szálkás alkat, ha még kockahas is van hozzá akkor végem van....xD


173/69

2012. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kb 183cm vagyok(nem esek bele a kategóriádba,de azért leírom a véleményemet)

Legyen kb velem egy magas,vagy magasabb,legyen széles válla,arányos testalkata.Ne legyen túl sovány de kövér se.Bőven tökéletes egy normál testalkatú srác kicsi izommal(inkább genetikailag legyen erősebb izomzatú).Egyébként meg tökmindegy,mert én az arcot nézem főként:)

2012. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

175cm 65kg 17eves vagyok (lany ugyebar)

Hat most i seg ymackos fiuba vagyok szerelmes, de a kulso nem igen szamit. Csak azutan tetszett meg kilsore h megismertem. De amug az idealom az izmos hat valles kar. Nem nagy fenek es formas comb.

2012. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

széles, izmos váll, kicsit kockás has, de nagyobb karizom. :)olyan védelmezően nagy. :D

L/19

2013. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!