Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az elérhetetlen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Amikor Általános iskolás voltam, akkor szóbelin megtetszett egy fiú, nagyon aranyos volt :D aztán kiderítettem a nevét, meg azt, hogy hova jár iskolába. Ez már legalább fél éve.. Nem történt vele kapcsolatba semmi, ami érthető mivel ő igazából nem is ismet, de én szinte minden másodpercben rá gondoltam... Azon kivűl nem történt semmi, hogy rámmosolygott..xd aztán most gimnazista vagyok, és nagyon sok helyes fiú van..:) igazán egy tetszik, Annyira mint az előző... Vele kapcsolatban is csak annyi történt, hogy rámmosolygott, és nézett.. Párszor..:) meg nevetett amikor valami hülyeséget csináltam xd..nem vagyok csúnya.. ( legalábbis remélem..:D ) nem vagyok se beképzelt se r****c .. De valamiért soha nem történik.. Ennel több, miért?:'( ès miért mindig az ilyen fiúk tetszenek, akik nagyjaból mindenkinek.? Van valaki hasonló helyzetben?

2012. okt. 24. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
annak ilyenek,és nem változnak,csak néhány csalódás közt elméleti szinten felvetik magukban,hogy milyen jó lenne egy rendes,normális,aztán jön a következő elérhetetlen.
2012. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert agymosott vagy
2012. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Először is ne te keresd a fiúkat hanem ők keressenek téged. Ha mindig kiszemelsz valakit akkor így is fogsz járni. Oda mész hozzá? Hát ugye nem. Nem akarsz letérdepelni és megkérni a kezét? Ne aggódj, mert sok nő nem azzal foglakozik, hogy ki hívja el randira hanem azzal, hogy az hívja el akit kiszemelt. Aztán meg, ha nem hívja el akkor meg örjöngXD
2012. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általános suli után sokat változnak a dolgok...

de elolvastam és ez a mosolygos téma nem túl bíztató.

probálj meg lépni felé ovatosan csak ne támadd le egyböl...beszélgessetek meg mittudom én....aztán ugyis kiderül minden...h neked való vagy sem..

élérhetetlen nincs...proba cseresznye..

és ha késöbb kiedrülh hibáztál akkor abbol majd tanulsz...

hány éves is vagy??

2012. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fiatalka vagy még, ne félj, beszélgess, majd alakul :))
2012. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :) Amúgy még csak 9.es vagyok.. :)
2012. okt. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!