Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

lehet nem ide tartozik de nem találtam jobb helyet.

naszóval.Van/volt 1 legjobb barátom, aki mostanában megváltozott.flegma lett ütöget, szekál,és olyanokat mondd, ami nekem nagyon fáj, mivel tőle nem ezt várnám. nemtudom ezt hova tenni, lehet "bekattant" mert már egy ideje nincs csaja. hogyan kezeljem a helyzetet? beszéljem meg vele,vagy hagyjam rá?!

17évesek vagyunk.


2012. okt. 25. 19:09
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
100%

az emberek változnak,főleg a te korodban.

napitipp:vágd orrba.

2012. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

tényleg nem ide tartozik,

én egyik haverom is ilyen lett és hiába beszélek vele, azt mondja h ő nem is ilyen, aztán meg h megpróbál ezen változtatni de semmi..

azt javaslom h azért próbálj beszélni vele

2012. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te Lány vagy, ő meg fiú? Mert akkor csak lazán elkezdett többet érezni, mint barátság, aztán el akarja nyomni.

Ha mindketten csávók vagytok, akkor szimplán b@szd pofán :D

2012. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én lány vagyok, ő fiú.

köszönöm az eddigi válaszokat.:)

2012. okt. 25. 19:46
 5/5 wakos válasza:
Szerintem lehet tetszel neki és ő ezt nagyon nemakarja mert látja hogy te csak úgy gondolsz rá nem pedig "úgy"
2012. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!