Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépnek tartott lányok! Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépnek tartott lányok! Volt már olyan veletek, hogy utcán, buszon vagy máshol olyan fiúval szemeztetek, vagy fordultatok utána vissza, akit a barátnőitek csúnyának tartanának?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, nekem kell tetszenie nem a barátnőmnek
2012. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öhöm, hát én nem hiszem hogy annyira "szépnek tartott lány" lennék, de megsúgom neked hogy legkevésbé az érdekel egy fiúban hogy a barátnőimnek tetszik-e. Ha engem érdekel egy srác akkor azt az egyik barátnőm mindig lerondázza, de komolyan! És? Nem izgat
2012. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És még milyen sokszor! Teljesen más az ízlésem, mint a legtöbb barátnőmnek.
2012. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert engem is nem egy szép lány lerondázott már és mégis folyton vannak más szép lányok, akik szemeznek velem vagy utánam fordulnak az utcán és nem tudom, hogy most mi van, de én is rondának tartom magamat és ezért sem merek kezdeményezni, pedig olyan is volt már, nem is egyszer, hogy haverok szóltak, hogy néz ez vagy az a lány engemet és odanéztem és tényleg nézett. Ami a legdurvább, hogy mindig olyan láyok néznek, akik nekem is bejönnek, szép lányok tényleg, de nem az agyonsminkelt műkategória, ők inkább lerondáznak neten is.
2012. okt. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!