Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert olyan undorito ha kover...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan undorito ha kover fiuba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
En a szemelyiseget meg a belsojet szerettem meg,de nagyon nagyon nagyon. Es amikor mar beleszerettem akkor talaltam mar vonzonak a teset. A baratnoimnek elmeseltem de lefujoztak,meg leundoritoztak. Az osztalyaban meg lelepleztek mert allitolag meglatszik rajtam. Ok is folyton ezzel baszogatnak. En meg rosszul erzem magam. Amikor az iskola kaszanovajaba voltam belezugva az bezzeg teljesen ok volt mert mindenkinek bejott. Szivas az elet. Miert szamit ennyire h olyan-e valakinek a hasa mint a furdoszobacsempek..

2012. okt. 25. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
te most a kövér fiú vagy? mert amit írsz, egyáltalán nem lányos megfogalmazás :D
2012. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ugyan ezt kérdezem magamtól nap,mint nap...
2012. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha lány vagy akkor nem az.
2012. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
NE foglalkozz velük. Sokan azon nőttek már fel hogy a tökéletes a legjobb ezt mutatják a TV-ben ez van a neten meg mindenhol. Holott vannak sokkal fontosabb dolgok is. Ha te őt szereted tarts ki mellette és ne foglalkozz másokkal.
2012. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha azért kövér mert lusta sportolni,akkor nem csoda ha fujjonganak.Ha tesz valamit a kövérség ellen,akkor szánalmas aki kiröhögi.


De mivel nekem is olyan érzésem van,hogy fiú vagy:Tudod a nőknek,az igényes,izmos férfiak jönnek be.Nem hiszem,hogy te a kövér lányokat szereted..

2012. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ne mar ne kezdjetek ti is piszkalni a fius stilusom miatt. Igen lany vagyok.
2012. okt. 25. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőidnek moss be egy jó nagyot! Ha szereted és ő is szeret becsüld meg. Hidd el ritka az ilyen!
2012. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5-ös, azért ebben igazságtalan vagy, miért ne szerethetne egy kövé fiút

szerintem lehet sokkal kedvesebb, érzelmesebb az a fiú, mint a kigyúrt, nőcsábász ostoba szépfiúk


ha szereti, hadd szeresse


aki ezért kineveti, csúfolja, az buta, felszínes kis pitscha

2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na és ha kövér??Az enyém meg sovány!:) Ne foglalkozz a "barátnőiddel" amiket leírsz azok alapján nem is a barátnőid!Ha szereted szeresd, nehogy már azért ne legyél boldog,mert a "barátnőid" azt mondták!
2012. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne undorító? Nekem pl a teltebb lányok tetszenek, pedig én elég vékony srác vagyok. Nagyon el van torzulva az emberek értékrendje.

Példa erre a 21:54-es válaszoló, aki még véletlenül sem a kérdésre válaszolt, hanem a kisebbrendűségi komplexusa folytán gyalázza a kövéreket. Amúgy gratulálok a felfogásodhoz, kedves 21:54. Az ilyen átmosott agyú kretének miatt jött haza múltkor sírva a barátnőm.

2012. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!