Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg ennyire, , arckozpontu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire, , arckozpontuak, , lettek a lanyok, hogy az az egy dolog mindenek felett all a parvalasztasnal?

Figyelt kérdés
En ezt tapasztalom. Egy jo testalkat, egy magabiztos fellepes, egy jo auto, egy divatos szuperruha, egy szolis bőr sem er fel azzal a dologgal amennyire az arc szamit a lanyoknal. Nem az alapjan mondjak legtobbszor egy pasira, hogy jo pasi, hogy milyen a teste,milyen hàza, autoja stb van, hanem hogy mennyire vonzo az atca. Azon belul is a legfontosabbak a szemek. De ha szabalytalan az arc akkor a szep ferfias szemek is sajnos semmit sem jelentenek. Pl nekem nagyon szepek a szemeim, de egy lany azt mondta, higy annyira szabalytalan az arcod, hogy igy a szep szemeket nem tudja semmi sem kiemelni. Tenyleg csak ez alapjan valasztotom part csajok? A test pedig boven elge ha csak atlagos?
2012. okt. 25. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most miért baj az,hogy nem kezdenek olyan pasival akinek nem tetszik a külseje?

Te se kezdenél olyan lánnyal aki neked nem tetszik.

Nem tudom mit kell ezen problémázni

2012. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert lattam en mar itt gazdag, kover, sovany stb fiut is latni panaszkodbi a gykn, hogy nem kell a lanyoknak, de jokeput csak iszonyat ritkan, csak akkor, ha a magabiztossaga a beka feneke alatt volt.
2012. okt. 25. 22:53
 3/12 A kérdező kommentje:
Elso, en ezt egy szoval sem emlitettem. Ez a valaszod nagyon sablonos volt es kb annyira igaz, mint hogy a fű zold. Tehat altalanos igazsag. De nem erre akartam kiterni.
2012. okt. 25. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Pont erre válaszoltam.Miért jöjjön össze vele ha neki NEM IS TETSZIK?

Nem értem miért kell ezen siránkozni.Te is átnézel a csúnya lányokon.

Mindenkinek más tetszik ez van.

2012. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A legszornyub az, hogy alt az arcert nem.is kell megdolgozni, vagyis nem nagyon kellene értèkelni. Ellenben egy sportos testert vagy egy jo autoert alt nagyon meg kell dolgozni. Megsem ezt ertekelik, vagyis csak.kevesebben. Fura dolog ez az ember. Bonyolult es feluletes teremtmeny. Aki nem nagyon tudott elszakadni az allatvilagtol ilyne szempontbol nezve.
2012. okt. 25. 22:58
 6/12 anonim ***** válasza:
A válaszom nem sablonos volt hanem igaz!
2012. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Baromság.


Nekem kamaszkoromban egy verekedésben eltörték az arccsontomat, ezért egy kicsit "torz" az arcom ráadásul a szemem is sérült, azon is látszik a nyoma. Mégis tudtam csajokat felszedni.


Egy valamit imádnak a csajok: a határozott, ellentmondást nem tűrő fellépést. Lehet akármilyen szép szemed és arcod, ha egy macskajancsi vagy.

2012. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De sokszor hallottam.itt, hogy hiaba volt magabiztos, a kulseje miatt mindig elutasitottak.
2012. okt. 25. 23:13
 9/12 anonim ***** válasza:

igen mert nem tetszett a csajoknak...ennyi le van zárva.De akad csaj akinek tetszik

Pl.Van egy lány aki tetszik.De te csúnyának látod.

Ez a lényeg..

2012. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

jó lenne ha így lenne... De a szép pofi csak addig elég amíg az első pillantást vetik rád. Ha tovább kell vinni a dolgot már nem elég csak helyesnek lenni, fent kell tartani a nő érdeklődését mert szép arc ide-oda ha kuka vagy, a csaj hagy a fenébe.

tehát a félisten fizimiska mondhatni handycap, tehát előny, de a teljes sikerhez kevés.

Ki van ez találta b*sszameg, csak sok dolog együtt vezet eredményre..

2012. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!