Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyatípus lennék? Ez rossz dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyatípus lennék? Ez rossz dolog?

Figyelt kérdés

17 vagyok de imádom a gyerekeket (((:

Ha megismerkedek egy férfivel,akkor már az első pár találkozás után azon agyalok hogy vajon milyen apa lenne.

Nem most akarok gyereket mert azért nem vagyok hülye :D de már alig várom hogy legyen sajátom.

Ezt azért próbálom titkolni mert szerintem hülyének néznének de egy idő után rohadt nehéz.

Ez gáz?


2012. okt. 26. 11:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem gáz!

Viszont próbáld titkolni, mert ebben a korban (x2) nehéz lesz hozzád illő partnert találnod. Sok fickó magát alig tudja eltartani, ne sokkold még őket az elején!

:)

Sok boldogságot Neked!

2012. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de javaslom menj bébiszitterkedni. Barátnőm úgy volt vele, mint te. Egy év Angliában egy kétgyerekes családnál, és 30 éves koráig hallani sem akar gyerekről.

Nem baj ha szereted őket, de 100000%-ig biztos vagyok benne, h az agyadban túlidealizálod a dolgot. A valóság sokkal mocskosabb és fárasztóbb....

2012. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem hinném.:)

Tényleg odáigvagyok értük.

Anyu szülésznő,és dolgozott bölcsibe is.

Egyébként nagyon szívesen elmennék babysitternek,és gondolkodtam is már rajta.

Ha elvégzem a sulit remélhetőleg kitudok menni külföldre és először mindneképp aupair-esként fogok dolgozni.

Vagyis én leszek a gyerekek 2. anyja :)

2012. okt. 26. 11:53
 4/26 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, akit nem idegesítene.
2012. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
lepasszolom az unokaöcsémet egy hétre,és egyből elmegy a kölyköktől a kedved
2012. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nyugodtan passzold csak le:)
2012. okt. 26. 12:02
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én unokaöcsémet is viheted... Mondjuk szerencsére most nem hozzánk passzolták le a szülei :DD örülök is, nagyon :DDDD


20f

2012. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit túlzásba viszed szerintem, "én lennék a gyerekek második anyja". NEM! Te a bébiszitterük lennél...


Aranyos is valahol, de elég kisgyerekes gondolkodás, szerintem.

2012. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Dede én lennék

Van egy ismerősöm kint dolgozik Finnországban aupairesként és szó szerint olyan mint az anyjuk.

Ő viszi őket mindenhová,Ő vigyáz rájuk,Ő tanul velük,Ő néz velük mesét,a picit Ő fürdeti...Szóval nem csak úgy mondom.

Ezt Ő mesélte nekem.

2012. okt. 26. 12:21
 10/26 A kérdező kommentje:

Ja és ott is lakik velük ugye...

Az aupair nem ugyanaz mint a babysitter....

2012. okt. 26. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!