Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre kevesebb a szex! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb a szex! Ti mennyit szoktarok egy héten?

Figyelt kérdés

A párom rengeteget dolgozik,esztergál illetve autószerelő!

Fáradtan,jön haza.Olyankor már nincs kedve se ereje..

Én is dolgozok,csak nem ilyen fizikai munkát..

Együtt élünk,és hetente ha van max 2 szex..De az is általában fürdés közben!

én 21/N ő 22F

Nálatok mennyi az egy hétre kijutó szex?


2012. okt. 26. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a sok meló néha összezavarja a dolgokat, de ilyenkor türelemmel meg kell várni míg elmúlik a hajtás. Átlagos időszakban olyan 4-5 hetente.
2012. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok 23/L és 24/F
2012. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát most még mindennap van 24F/22L
2012. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez idővel együtt is változik. Egy kapcsolat elején még több a heti alkalmak száma, de később ez csökkenni szokott. Gyerek mellett én örülök a heti 1- 2-nek is.
2012. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 peti831214 válasza:
Én, ha fáradt vagyok olyankor vagyok a legkanosabb!:) Egymás után több menet is megy akkor! De ezt embere válogatja! Mi is sokat vagyunk külön munka miatt! Heti 2 egész estés tali az átlag! Olyankor pótolunk és előre dolgozunk! De 3-4 aktus azért megvan! Tehát heti 6-8! Persze ezek nem csak a hosszas szeretkezésekből állnak, hanem az úgymond csak szex és más semmi esetekből is! De mi mindkét verziót szeretjük attól függően,h épp akkor mire van igényünk! 28/F 22/N
2012. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk detto ugyanez...

fáradt a munka miatt, nincs kedve szexelni sosem.

heti max 2, de a 2 már jó...:(

22L 31F

2012. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Heti szex? Az mi? Örülnék, ha legalább minden hónapba lenne (most 1 évben van 1)
2012. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LittleFairy: ***** válasza:
egy héten 4szer 5ször :))
2012. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!