Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek ez egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek ez egy lánynál mennyire számít?

Figyelt kérdés

Mondjuk tegyük fel, hogy van egy lány, aki szép, meg minden. De kicsit fura, talán nagy is az orra. Titeket egy mennyire gátolna abban, hogy tetsszen nektek? Ha szemből nézitek, akkor egyáltalán nem látszik. Talán még piszének is lehet mondani az orrát. De féloldalról (tehát nem teljesen oldalról) kicsit fura..

Ez nagy baj?


2012. okt. 26. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy.Engem egyáltalán nem érekelne
2012. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az a baj hogy hülyeségeket kérdezel, meg hülyeségen agyalsz

akinek tetszel nem fogja azt mondani hogy baski neked nagy az orrod ezért nem is érdekelsz többbé

2012. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,van egy nő,aki megfelel a leírtaknak,vékony,nagyok a mellei,szép kék szemei vannak,szép arca,kicsit alacsonyabb,mint én,egyszerűen gyönyörű.Próbálkoztam is nála,nem vagyok gyáva,mint sokan,de van férje...Na szóval neki is van ez a kis "hibája" de mi van akkor?Én se vagyok tökéletes,akkor miért várjam el mástól?
2012. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2012. okt. 26. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!