Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy addig sosincs különösebb problémám az életben amíg nem kezdek el udvarolni?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig elbaszom... olyan furcsa...

19/f


2012. okt. 26. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Addig örülj, amíg nem vagy szerelmes. Utána egy nagy gyötrődés az egész. Aggódni kell egy halom dolog miatt:

- Hogy vagy -e elég jó

- Akar -e valamit

- Mit is kéne neki mondani,

- Összejött, jó de hogyan tartsam meg

- Már együtt vagyunk,de unódik,

- Nem unódik még nekem, de én már neki igen

- Félrelép bass-zameg

- Megcsalt már többször is

- Kirúgott

- Én rúgom ki, de hogy mondjam meg, hogy ne menjen afalnak

- Szerelmi bánatom van, nem tudom elfeljteni

- Mit vegyek neki, hogy ne tünjek csórónak

- Ő nem vesz semmit ,de egy tapló

- Unom anyádék pofáját, rühellem a baráti körödet, nem vesznek be stb....

Ezer meg ezer aggasztó téma van egy szerelemmel kapcsolatban, bonyolult, idegőrlő, kölönc nyűg!

Költesz rá egy csomó pénzt, időt ,energiát, aztán egyszercsak bejelenti,hogy takarodj, mert már más kell neki. Így ér véget egy jókis betervezett jövő.

Addig örülj, míg nem vagy szerelmes, nem kell agyalni, nem kell gondolkodni ezeken a csúf, rossz dolgokon.

Én sem teszem, sokkal egyszerűbb pénzért egy órára összejönni egy gyönyörű playmate szintű kismacskával, aki csak lesi a kívánságaim, és ezen kívül semmit nem kell tennem, hogy boldog legyek. Nincs ennyi felesleges nyűglődésem.

Nem nehéz elbaszni, sőt az a könnyebb. Jól csinálni, hogy meggyőzd a nőt, arról ,hogy mi a fészkes fenéért pont téged válasszon, pont te kelljél neki, az nem egyszerű vállalkozás. Főleg úgy nem, ha te magad sem járnál magaddal / a másik fél fejével gondolkodva/. Akkor aztán el vagy kapálva koma.

2012. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkább meghalok nőtlenül...

nincs nekem erőm, energiám, türelmem a szerelemmel foglalkozni :D - fizetek egy-két estéért oszt annyi elég :P

2012. okt. 27. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd. Én is ezt teszem. Egyszerűen ez az egész egy olyan tudomány, amit egyetemen kéne oktatni, annyira összetett, bonyolult, annyira idő igényes, és olyan hatalmasakat lehet benne arcrazuhanni hogy az dúrva. HA óvatlan vagy, ha nem vagy elég jó,hogy megüsd a szintet akármelyiknél, akkor lelkileg is kő keményen sérülhetsz, és nem nagyon hevered ki. Egyszerűen vannak olyan emberek, akiknek nem való párkapcsolat. Egyébként kb 100 -ból 98 párkapcsolatot idővel megzabáll az enyészet, az unalom.
2012. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah, meg aztán időm sincs nekem arra :P
2012. okt. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!