Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elélvezni? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni? L

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és kb. 1éve élek szexuális életet. Ez idő alatt egyszer sem tudtam elélvezni.

Valamit rosszul csinálhatok? vagy ez nem mindenkinek sikerül egyszerre ?


2012. okt. 26. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%
Én úgy tudom, hogy 19 éves koráig a nő nem képes elélvezni, genetikailag kódolva van.
2012. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nanee:) remélem ez csak vicc :)
2012. okt. 26. 22:36
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
lehet h a barátod az aki valami nem jól csinál, persze ez nem biztos az is lehet h g pontnál nem tudsz el sülni!! ott a barátodnál kell dolgozni minél erősebben
2012. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

elozo:Dddddd neeeeee:Ddddddddddddddddd

ezjovoltxd

egyebkent egyenfuggo, valakinek sose sikerul de az nagyonnagyon ritka.

2012. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

első kamuzik...

Amúgy csiklói orgazmusod volt?Nem mindenkinek lehetséges a vaginális orgazmus

Olvass utána.Először magadnak próbáld ingerelni a G pontot

2012. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
marmint elsohozzaszolora irtam:l
2012. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Panda Péter ***** válasza:
60%

ismerd meg a saját tested. tudd, mi a jó neked, és mi nem. ezt leginkább úgy tudod elsajátítani, ha "gyakorolsz" magaddal.

szex közben pedig ne félj kommunikálni. irányítsd, de ne parancsolj. ha a pasid nem egy önző p0cs, akkor hallgatni fog rád, hogy hogyan csinálja, hogy neked jó legyen.

2012. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

1-es, ne hari, ez hülyeség


ettől függetlenül azért abban van igazság, hogy a jó szex érett korban kezdődik


tizenévesen még fejlődik a szervezet, a hormonok alakulnak, nem ez a szex időszaka, csak sajnos a világ afelétart, hogy már lassan 10 éves korban kezdik a szexuális életet :(


két dolog van kérdező:

- vagy előbb-utóbb eljön a kielégülés, vagy mert egy igazi jó, szerelmes kapcsolatod lesz, és nem divatból vagy a kortársak nyomására jársz valakivel nehogy lemaradj, megszóljanak), hanem mert nagyon szerelmes vagy belé


- vagy csupa fent említett felszínes kapcsolatod lesz, és soha nem fogsz eljutni az elélvezésig, mert a sok rossz tapasztalat lesz beléd kódolva

2012. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igen csikló orgazmusom volt már.


nem divatból vagyok valakivel, hanem mert szeretem, szerelmes vagyok belé:)

2012. okt. 26. 22:43
 10/16 A kérdező kommentje:
lelki okok, vagy kisebb nagyobb problémák miatt lehet ?
2012. okt. 26. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!