Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok...És van egy másik aki CSAK baromira bejön.Aki tetszik,annak én is tetszettem egész tegnapig...KB egy éve csapkodja a fenekem ahányszor elmegy mellettem,megkérdi hogy;járunk,smárolunk...Nekem erre mindig az a válaszom hogy ezt nem kérdezik hanem csinálják!Azért csak tegnapig tetszettem neki mert tegnap elég bonyolult nap volt,buli volt a suliban és ő megkérdezte megint hogy; smárunk? Én pár másodpercnyi habozás után azt mondtam miért ne,de ő nem csinált semmit csak a vállamra tett a könyökét majd fél perc múlva elment sétálni az utcára!!!(szerintem nem gondolta hogy komolyan mondtam)Kiment sétálni vele egy másik csaj és séta közben ők összejöttek!Tegnap óta járnak,most a falba verem a fejm hogy ha meggyőzőbb igent mondok akkor velem smárolt volna tegnap és akor most minden más lenne...

A fiú elég csajozó gép és ezért én nem is akarnék vele járni csak egy csókot akarok tőle,az elsőt! Szerintetek lesz még lehetőségem vagy ez nagyon elszúrtam?



2012. okt. 28. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
akit leírtál az aki tetszik vagy aki csak bejön?amugy szerintem ezt ne válaszd mert elég köcsög hogy ezt csinálta!inkább ismerd meg jobban azt aki csak tetszik!:)
2012. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod annyira az elsőt pont tőle? Vannak más fiúk is nem csak ő! A szexel is majd így leszel, h mindegy h kivel, csak veszítsd már el? Szerintem még te sem vagy felkészülve erre, mert gyerekes a gondolkodásmódod! + A srác se lehet valami érett, ha úgy kérdezi meg, h smároltok-e?... Hanyagold! (Azért a korodra kíváncsi lennék!)
2012. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azzal van ez a helyzet aki baromira bejön nem azzal akibe szerelmes vagyok.

Amugy nem az van hogy mindegy kivel csókolózok először csak legyen már meg ,hanem én konkrétan ettől a sráctól szeretném aki baromira bejön.

14/L

2012. okt. 28. 11:13
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért pont tőle szeretném kapni az elsőt,csak érzem hogy vele akarok először csókolózni!Valahogy annyira vonzódom hozzá(mármint ahhoz aki csak bejön)

Akibe szerelmes vagyok az pedig más tészta .

2012. okt. 28. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy spontán érzés! Hidd el, azzal a lesz a legjobb az első csók, akibe szerelmes is vagy, nem csak azért mert valami azt súgja, h ő az alkalmas fiú! :) Ami késik az nem múlik!
2012. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem rossz lenne egy olyan sráccal smárolni először, akivel utána tuti, hogy nem jársz.

Az én történetem, hogy szerelmes voltam egy fiúba, és én tetszettem neki. Elmentünk sétálni, meg akart csókolni, de éreztem, hogy tuti, hogy nem fogunk járni. Ezért nem engedtem neki. Aztán másnap elmentünk megint, és akkor mondta, hogy csak barátként szeret stb.


Szóval rossz az úgy, ha utána nem jártok. Hidd el, ha igazán szerelmes vagy, akkor annak a csókja lesz a legjobb.

2012. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!