Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy van olyan fiú, aki alkalmatlan a párkapcsolati életre, fél a társas élettől?

Figyelt kérdés
Most lenne egy lány, akivel összejöhetnék, igaz se külsőre, se jellemre nem igazán vonz. Testre elmegy, de az arca és a jelleme nem igazán vonzó a számomra. Viszont mivel nem vagyok egy kigyúrt nagy daraba, nagydumás menő csávó, így örülhetek, hogyha ő összejön velem, szóval nem panaszkodom. Mégis olyan ellenszenvet érzek az iránt, hogy vele összejöjjek, inkább szeretnék nélküle lenni és néha dugni, csak erre vágyom. Más lányokat nézek meg mindenhol és igazából ismerekedni is próbálok, de sajnos a szép lányok nagyon válogatósak külsőre vagy jellemre elviselhetetlenek. Pedig nincs nagy igényem, csak arcra jöjjön be és ne legyen nagyon kövér, nem kell nagy mell, nagy fenék, se műnők.
2012. okt. 28. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak dugásra szeretnéd használni a lányt, akkor semmiképpen se jöjj össze vele, csak ha esetleg megbeszéltétek, és a csaj belemegy. Bár így is fájdalmat okoznál neki szerintem.

Olyan amúgy nincs, hogy valaki alkalmatlan a társas életre.

Keresgélj kitartóan, és akkor majd biztos találsz olyan lányt, akivel kölcsönösen szeretitek egymást.

2012. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem értem az ilyen kérdéseknél sose, hogy a "szép lányok nagyon válogatósak". De neked is a szép lányok kellenek basszus! Te nem válogatsz? Ha nem jön be a csaj, ne jöjj össze vele. Mond meg neki, hogy Te csak szexet akarsz (szerintem).
2012. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!