Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel vonaton megismerkedtem és mindketten jól éreztük magunkat, de kimaradt a bemutatkozás és mivel most lesz őszi szünet több mint egy hétig esélyem sincs összefutni vele. A kérdés az lenne, hogy gáz lenne ha megkeresném, és bejelölném?(csak annyit tudok róla melyik suliba jár) vagy ez így túl sok és inkább várjak, hogy élőben találkozzunk?
2012. okt. 28. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne gáz.Tedd meg.Akkor tudtok beszélni
2012. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2012. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egyszer volt egy hasonló eset és akkor bejelöltem a csajt és azt írta, hogy kicsit ijesztő, hogy felkutattam...
2012. okt. 28. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
nem az.
2012. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!