Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha tetszik nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha tetszik nektek a fiú azonban még nem ismeritek akkor mit szólnátok ha ezt tenné?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már egy ideje tetszik egy lány illetve, észrevettem ,hogy folyton néz engem és végülis azóta szemezgetünk meg mosolygunk egymásra szóval elég egyértelmű, azonban csak buszon látom , másik városrészen is lakik szóval csak eddig jutott a dolog. Tehát még nem igazán volt alkalmam leszólítani(pedig PÁRSZOR AZÉRT megtehettem volna...). Viszont nem igazán tudok most már várni mert teljesen bezsongtam emiatt és a nevét is tudom tehát bejelölhetném facen. De az a probléma ,hogy pár hónapja már töröltem magam arról a sz*rról - eddig nem is hiányzott - és azt tanácsolták ,hogy mondjuk azt nyugodtan megtehetem ,hogy csak ezért csinálok egy profilt ,hogy beszélni tudjak vele
2012. okt. 28. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ő nemtudja a nevem igazából szóval ha egyáltalán visszaigazolna annak örülnék :D Szóval szerintetek jó ötlet így ráírni ,hogy szia blablabla vagyok aki buszon stbstb és CSAK azért regisztráltam újra hogy VELED beszélhessek naaaa?:D Biztosan meglepődne :)
2012. okt. 28. 21:28
 2/5 anonim ***** válasza:
ne mondd hogy miatta regisztráltál és hogy a buszról vagy, ha van képed ugyis tudni fogja ki vagy. Viszont jelöld be és ha vissza jelől irj neki.
2012. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem azt ne írd, hogy miatta regisztráltál, csak jelöld be. Azt majd ha komolyabbra fordul a kapcsolatotok, akkor mondd.

2012. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De miért nem mész inkább oda hozzá? Egyszer úgyis találkoznotok kell, ha már akarsz tőle valamit...

Akkor meg mit sz*rakodsz a facebookkal?

2012. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

komolyan mondom, nem értem a srácokat! azt hittem, hogy tetszem egy srácnak (pont az a szitu mint veletek),de nem lép semmit, úgyhogy végülis nem vagyok biztos benne, hogy tetszem neki. mármint érted. te vagy a fiú, ha tetszik, kezdeményezz. honnan tudná a csaj, hogy tetszik neked?! (régimódi gondolkodásmód, de szerintem a srác kezdeményezzen.) mire vársz? ha szemezni szoktatok, nyilván te is tetszel neki, és talán bizonytalan, és rád vár.

hát azt mondom, hajrá :)

látom, hogy régi a kérdés. ha már csináltál valamit, mondd el hogy volt a dolog, és most mi van köztetek :D

2012. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!