Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit csináltok, ha bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit csináltok, ha bejön egy lány? És, ha egy fiú kicsit félénkebb mondjuk, akkor hogyan jelzi, ha bejön neki egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bejön nekem, de nem tudok kiigazodni rajta.. :D


Egy suliba járunk, 3 évvel idősebb nálam a fiú. Egy ismerősöm a fülembe ültette a bogarat, hogy a szemüveges fiúk általában félénkebbek vagy valami ilyesmi.


Párszor már beszélgettünk, gyakran találkozunk. Szoktunk köszönni egymásnak, néha hülyéskedünk. Arra azért figyelek, hogy ne a 'haver zónába' kerüljek.

Szoktam keresni a tekintetét, mosolyogni rá, figyelmes vagyok stb.

Valamelyik reggel véletlenül összetalálkoztunk és félúton együtt mentünk. Kedves volt és figyelmes, megkérdezte, hogy merre szoktam menni stb. Tök jól elbeszélgettünk, nem volt kínos csönd meg semmi. Amikor beértünk a suliba, kinyitotta nekem az ajtót, nagyon aranyos volt.


Egyszer ráírtam facebookon, akkor is érdeklődőnek tűnt és jól elbeszélgettünk.


Viszont mégsem keres azóta. Nem ír rám, nem keresi annyira a társaságomat.


Nem tudom eldönteni, hogy csak szimplán mindenkivel ilyen kedves és figyelmes, vagy talán bejövök neki, de kicsit félénk? Bár, figyeltem suliba, másokkal nem tűnik annyira figyelmesnek.



Meg az is furcsa, hogy nekem szép stílusban írta, hogy mizu, egyik barátnőmtől (akinek szintén bejön a srác) viszont elég érdekes stílusban kérdezte. Ez jelenthet valamit?!


Mit gondoltok, lehet esélyem a srácnál, vagy csak barát-zónába kerültem?



2012. okt. 29. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ejj, a félénk fiúk. Észre sem veszik, hány lánynak tetszenének, aztán itt sírnak.
2012. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Először is. A barátzóna a lányok fejében van, a fiúknál nincs ilyen. (Szóval egy fú barátzónájába nem kerülhetsz, vagy ha mégis lenne ilyen, akkor nagyon könnyű az átjárás.)


Kinyitni egy lánynak az ajtót és előreengedni, ez szerintem sima normális viselkedés, én is mindig kinyitom az ajtót a lányok előtt, és előreengedem őket, attól függetlenül, hogy tetszik-e vagy sem.


Az persze előfordulhat, hogy kicsit félénk, és esetleg tetszel neki, csak nem mer kezdeményezni. Főleg, ha a figyelmesség csak neked szól. Ilyen esetben viszont neked kell lépned. Egy félénk pasinak te adhatsz akármilyen jeleket, nem fog nálad kezdeményezni, mert nem bízik saját magában. Szóval mond meg neki, hogy mit érzel. Ez egyáltalán nem ciki, és legalább tisztázódik, mi is a helyzet.

2012. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Van fiúknál is "barátzóna", meg havercsaj kategória. Talán ők ennek ellenére összefekszenek vele, de járni nem fognak.
2012. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első, nem tudom, mennyire jött le neked a kérdésből, de én vagyok a lány. Szóval nem tudom, mire véljem a válaszodat. :)


Egyébként tudom, hogy általában előre engedik a férfiak a nőket, de a suliban alig találkozom ilyen esettel. Általában simán kisétálnak a lányok előtt, és még az ajtót sem fogják meg, csak szépen beb*sszák maguk mögött..Ezek után feltűnt, hogy kinyitotta az ajtót és előre engedett egy fiú. :D


Igazából, ilyen téren én is kicsit félénk vagyok, mert még nem volt barátom. Viszont az idegességet, gyomorgörcsöt és ilyesmit már sikerült leküzdenem egy szimpla beszélgetés során. De ennyi. Egyébként pedig parázok és nem tudom, hogy én hogyan kezdeményezhetnék úgy, hogy észrevegye magát, tekintve, hogy kicsit én is félénk vagyok.. Nehéz helyzet, azt hiszem. :)

2012. okt. 29. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok. Tudom, hogy lány vagy, nem neked szántam! Csak megjegyzés volt. Itt az oldalon folyton panaszkodnak a félénk fiúk, hogy minden lánynak a "nagyszájú-nagymenő-bunkók" kellenek, ezzel kapcsolatos volt a megjegyzésem.

Hogy valójában nem így van, csak ők nem veszik észre, ha bejönnek valakinek.

2012. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
kezdeményez te.
2012. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

NYugotdan mond meg neki mit érzel iránta.Hidd el nem fog elutasítani lehet pont errá vár már egy ideje hogy te tedd meg az első lépést mert ő nem az a típus.

Az ilyen srácok mindíg normálisabbak hidd el jobban jársz egy ilyennel mint egy vagány minden héten mással járó típussal.

2012. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Attól azért nem tartok, hogy elé álljak és kerekperec megmondjam neki, hogy mit érzek. Egyrészt, mint írtam, ilyen szempontból egy kicsit én is félénk vagyok, másrészt nem is tudom pontosan, mit érzek.


Viszont még ha félénkebb is lenne e téren, miért nem ír pl. facebookon?! Azért az szerintem még a félénkebb fiúknak is megy.. Én már ráírtam, suliba is kerestem a társaságát, próbáltam vele minél többet beszélgetni, most már vehetné lapot és ő is rám írhatna vagy valami.. :)

2012. okt. 29. 12:42
 9/11 anonim válasza:
100%
Én is elég félénk vagyok és szerintem kérdezd meg a sráctól hogy bejössz-e neki. Ennyi lenne az egész csak kérdezz rá.
2012. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveg nélkul is félénk vagyok lehet nem mer rád irni hogy mitszolnál meg minden a félénkeknek alacsony az őnértékelésuk . Lépjél te hogy mondmeg bejőn neked biztos őszejőtők akor.
2012. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!