Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18 éves FIÚK! Bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves FIÚK! Bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Barna hosszú hajam van, zöld és barna szemem és nem vagyok valami magas csak 162cm. Nagyon szeretem a sportokat mindig nézem a focit meg most kint voltam a török-magyar meccsen is:D Mindig tisztában vagyok az eredményekkel de ezt a fiúk sajna nem értékelik. 50 kg vagyok és táncolok úgyhogy nagyon hajlékony is vagyok.

UTÁLOK vásárolni. A kedvenc márkám a NIKE még nike-s fülbevalóm is van:)A lányos ruhákban is nagyon jól nézek ki mind úgy áll mintha rám öntötték volna de nem merem őket felvenni mert félek hogy valaki másképp lát benne, nem úgy mint én magam a tükörben.

Nagyon sokan azt hiszik hogy én vagyok Mister Antiszerelem ami sajnos nem igaz csak a külvilágnak mutatom ezt mrt nem akarom hogy megbántsanak. Imádom a romantikus filmeket viszont egyszerűen nem tudom elképzelni magam egy fiúval,hogy nézzük ezeket, így inkább ezt magamban tartom és magányosan nézem a számítógépemen. szerintem ezt később se fogom másképp. Szerencsére az akciófilmek is a mániáim így nagyon könnyen el tudom rejteni a love iránti vágyaim.

LÉCCI KOMOLY VÉLEMÉNYEKET RÓLAM. TÚL RIZIKÓS VAGYOK MERT NEM TUDOM HOGY IGAZÁN MILYEN VAGYOK, fiús vagy lányos? Én mindkét énem szeretem, de a fiúk ettől megrettennek.


2012. okt. 30. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

így,hogy leírsz egy kis regényt nem látunk , szerintem nem vagy túl érzelgős valakinek ez gáz valakinek nem, pl engem nem zavarna mert én se szeretek a külvilág felé nyáladzani.

Kinézetre leírás alapján nem lehet eldönteni nem látjuk az arcod, alakod is csak elképzelni lehet.

Mit szeretnél mit értékeljenek azon,hogy nézed a focit és tudod az eredményeket:D kit érdekel ez:D én csak a tét meccseket nézem meg, lánnyal pedig eszembe se jutna erről beszélgetni.

én már kiestem a kérdés vonzás köréből mert 19 vagyok de azért leírtam:D

2012. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hűűűűű de kislány vagy még. Ez a leírás...


Szerintem ne itt akard megtudni, hogy egy fél oldalas regény alapján kinek jössz be és kinek nem. Majd ha már elég érett leszel akkor a való életben fogsz úgyis ismerkedni, és nagyon sokat fogsz még változni addig.


Szerintem iszonyúan gyerekes vagy még és nem hinném, hogy fiús lennél.

2012. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem is innen látni, hogy még gyerek vagy a párkapcsolathoz.:) Egyrészt, a belső tulajdonságaid alapján van akinek bejönnél, van akinek viszont nem. Ismerek olyan fiút, aki kifejezetten utál lányokkal beszélgetni a fociról, vagy pont azzal szeret örömet szerezni a lánynak, hogy elviszi vásárolni.

És a "Barna hosszú hajam van, zöld és barna szemem és nem vagyok valami magas csak 162cm" alapján nem tudunk téged elképzelni, tehát a külsődről se tudunk véleményt mondani. Hidd el, lesz olyan fiú akinek tetszeni fogsz, de ne innen várj véleményt, senki sem ismer téged annyira, hogy eldöntse, melyik tartományba illenél, illetve, hogy megtetszenél-e bárkinek is, bár én biztos vagyok benne, hogy idővel szerzel magadnak egy barátot.

Nos, igazából én a "FIÚK" követelménynek nem felelek meg, lány vagyok, csak gondoltam leírom a véleményem.:)18L

2012. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ezt egy képről jobban megtudnám állapítani de amúgy nem tűnsz rossznak :D
2012. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha lenne egy kép, amin látni is tudnálak, akkor jobban el tudnám dönteni.
2012. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Solarian ***** válasza:
Hogy bejössz-e azt ennyiből nemtom, egyrészt mert nem láttalak(képet se), másrészt elbeszélgetés után tudnám biztosra megmondani. De ez kezdetnk nagyon jó.
2012. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy kép akkor megtudnám mondani:D
2012. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A külsőd teljesen rendben van a leírás alapján.

Én is táncolok,és hajlékony vagyok(kungfuzom is),ez pluszpont

A foci nem érdekel engem

Vásárlásutáló nő?! Hatalmas plusz.

Romantikus filmeket néznék veled,ha megszeretnélek:) De akkor már nemis lenne rájuk szükség:)

Szerintem inkább nőies vagy,csak elfojtod.Vállald fel magad:)

16/F

2012. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
irj privatot! kellesz*.*
2012. okt. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 janicsuhran válasza:
Amit itt leírtál az tök jó, de ha dobnál egy képet azokban a csajos ruhákban akkor szerintem inék egy privit <3 :D
2012. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!