Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha homofób családdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha homofób családdal + barátokkal magam körül szeretnék megismerni egy meleg srácot?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim nagy része tényleg elítéli a melegeket, nekem viszont alapból nincs bajom velük. A gond az, hogy néha megkapom a barátoktól, hogy nem is ismerek közelről egyet sem; hogy lehetek ilyen biztos, hogy ha ismernék, akkor is így gondolnám? Én biztos vagyok, nem is csak ezért. Persze benne van ez is, de inkább az, hogy nem akarom magam elhatárolni, mert látom magam körül, mi lesz abból. (És a koromra nem kérek megjegyzéseket, köszi!) 13/L

2012. okt. 30. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

-.-

ok. és?

2012. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire "normális", de mindenképpen a korodat meghazudtolóan érett és nyitott gondolkodásra utal.
2012. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
igen normalis. :D
2012. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:
100%

A melegek ugyan olyan emberek, mint más.

Ez azt is jelenti ám, hogy ugyan olyan szar emberek is vannak köztük, mint a heterok között. Tehát ne várj el többet egy melegtől, mint egy heterotól, mert ugyan úgy csalódhatsz :)


De az jó, ha nyitott vagy, csak maradj reális közben.

2012. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kovpet, ha mindenáron ki akarod ábrándítani szegény kiscsajt, akkor kezdd rögtön azzal, hogy minden ember szar :)
2012. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ipso ***** válasza:
100%

Teljesen normális, egyszerűen csak tinédzser vagy, és szeretnél önálló véleményt kialakítani.


Viszont túlzásba ezt ne vidd. Tehát ha nagyon élesen, nagyon dühösen veszekedne veled emiatt valaki, akkor mondd meg neki, hogy te egyszerűen csak nem utálod őket - nem arról van szó, hogy kifejezetten őket akarnád védeni, nekik igazat adni mindenki mással szemben.

2012. okt. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
:) örülök neked :) 21/f meleg
2012. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!