Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom apjával nagyon rosszba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom apjával nagyon rosszba vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok!

Az apjával állandó összefűzésben voltam régen,amíg nem voltam együtt a barátnőmmel akkor vitáztunk állandóan!

Horgászni jártam csónakkal,és ő mindig az én etetett helyemre járt, olyankor jó lekrva anyáztam meg szidtam mindenestül.Ő meg bosszúból a csónakom lakatjába cementet öntött(Tudom,hogy ő volt.)

Aztán én egyik éjszaka lementem és teli öntöttem vízzel a csónakját vödörrel.

Nem tudtam,hogy a barátnőm apja ő ,csak mikor bemutatott a családjának,akkor láttam meg és akkor lettem tiszta ideg,akkor mindketten visszafogottak voltunk.Ki vagyok idegileg.A barátnőmnek ezt nem mondtam el,de ma estére jön ide hozzám aludni.(Egyedül élek).

Lehet el kéne mondanom.Mi lenne a helyes?


2012. okt. 31. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szervezz egy közös horgászatot és tisztázzátok a félreértéseket
2012. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az kizárt.

nem osztozok a horgászat örömével vele!

Meg nem is szeretne ő se velem.Ismerem már annyira,megyünk az utcán köszönés helyett leköpjük egymást..nem,hogy majd együtt horgásszunk.

De ötletnek nem rossz,köszönöm!

2012. okt. 31. 16:29
 3/9 A kérdező kommentje:

és még akkor se mondtam el neki,mikor jött hozzám!

Valami innivalót vettem az apjának, az talán enyhíti az irántam való undorát.

2012. nov. 3. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
ilyen egy igazi após tesó XD fogalmam sincs mit csináljatok. ebből szerintem rohadt nagy balhé lesz mert ő nem fog engedni...
2012. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó kis családnak nézzek elébe.

Ez ki nem állja ezt ,emez utálja amazt..

De legalább ott van a párom,aki szeret,és én is őt:)De nagyon!:)

Köszönöm haver!

2012. nov. 3. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:

:DD Szerintem ne csinálj különösebben semmit, nem kell hogy annyira jóban legyél a csaj szüleivel. Viszont szerintem meg kéne mondanod a barátnődnek a dolgot, hogy legalább valamennyire képben legyen. Max annyi még belefér hogy egyszer, ha esetleg a család előtt szóba jönne a dolog, bocsánatot kérsz. De azt mindenképpen úgy csináld, hogy valaki más is legyen ott rajtatok kívül, ne csak az apja, mert szerintem akkor simán lerendezi annyival hogy kiröhög :D Viszont ha más is látja/hallja (mondjuk a csajod, vagy az anyja), akkor majd az lesz, hogy milyen jófej vagy. Amúgy meg nem igazán kell ezekkel foglalkozni, nem vele jársz, hanem a lányával :D

18/L

2012. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


szerencsétlen vagyok!

2012. nov. 3. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:

".Ismerem már annyira,megyünk az utcán köszönés helyett leköpjük egymást..nem,hogy majd együtt horgásszunk."


És Te milyen családot alapítanál? Különbet? Ezzel a mentalitással? Kétlem.

A barátnőd helyében nem lennék a barátnőd!

2012. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem is rólad van szó.

Aki szemét velem azzal én is az leszek, hidd el nem kell itt már jóba lenni senkivel arra jöttem rá..

Lehet,hogy te nem mersz senkinek se szólni,és azért írsz ilyet...Nem baj,mindenkinek meg van a véleménye.Elfogadom.

2012. nov. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!