Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek melyik nő jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek melyik nő jön be jobban? (kép)

Figyelt kérdés

Srácok az érdekelne hogy melyik lányt választanátok, aki kicsit duci viszont nagy mellei vannak vagy egy soványt akinek szinte semmi melle sincs !

(egy nagy mellű lány vagyok 80C aki nincs megelégedve a méreteivel , meg a kíváncsiság is hajt ezért tettem fel ezt a kérdést)

képek :

1. [link]

2. [link]


kort is írjatok lécci!



2012. nov. 1. 23:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nálam a kettes versenyző felé dől a mérleg.
2012. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A másodikon egy fiú van. Ha borogatja, elmúlik az, nem kell aggódni. Az első variáció szintén erősen felejtős, valahol a kettő közötti méret jön be. De ha már feltétlen választani kell a nincs és a nagy között, akkor inkább nagy.
2012. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
apádnak is nagy a melle?
2012. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tetszik. 19/F
2012. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Ha fogyókúrázok mindenhonnan fogyok csak a mellemről nem :)

de amugy nem akarok fogyózni mert elég vékony vagyok :). azzal nincs gond :)!

a kérdésben csak kíváncsi voltam hogy ha 2 végpont közül melyiket választanátok inkább :)!.

2012. nov. 2. 00:10
 16/24 Malats ***** válasza:
Elsö!! Sokkal jobban bejön. 21/f
2012. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Magamról képet nem küldenék, de szerintem hasonló mellméretű lányt az internetről linkelnék :)

[link]


16 éves vagyok!

apukámnak is nagy melle van kérdésre válaszolnék... fogalmam sincs mivel 6 hónapos korom óta nem él velem!

de van egy olyan érzésem hogy neki nincs nagy melle ..xD!

2012. nov. 2. 00:17
 18/24 anonim ***** válasza:
Az első képen a csaj hol DUCI????????
2012. nov. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az 1. kép.


17/F

2012. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Uhh egyértelműen első, aztakurv@, merevedésem lett.
2012. nov. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!