Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törölhetném ki őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törölhetném ki őt teljesen a fejemből?

Figyelt kérdés

sziasztok, próbálok rövid lenni. Még nem volt barátom lehet hogy ennek az elfogultsága miatt.. amikor 8.os voltam jött egy új 9.es srác és az első pillanatban beleestem, ilyet képzeltem el álompasinak és nem hittem el hogy létezik. Szerelmes lettem belé, és év végére csinált fbkot az ismerősöm lett, és láttam hogy kb 1,5 éves kapcsolata van sírtam és feladtam. Amikor 9.es voltam leszartam és próbáltam másokkal ismerkedni. Hozzáteszem nincsenek közös ismerőseink, nem tűnik bunkónak sokszor egyedül volt, az az elérhetetlen srác. Fbkon a bejegyzései alapján nem használt trágár szavakat, és sok :) írogat innen levettem hogy kedves lehet.. viszont a haverjai akikkel lóg elég bunkónak tűnnek de hát kamaszfiúk.

Szóval 9.ben elfelejtettem nem voltam szerelmes és most sem vagyok.. sajnos bennem van még hogy megnézem az adatlapját és ha új képet látok róla előtör megint .. már lassan egy éve hogy szakítottak a bnőjével mert 'élni akarnak', ahhoz képest a csajának lett egy másik pasija.

Én sosem voltam az a divatcica, átlagos vagyok. Az a bnője már kész nő, 'felnőttesen öltözködik', én azonban még nem vagyok 'kiforrva', érzem hogy 2-3 év és bomba jó csajszi leszek én is csak még kell kicsit 'alakulnom', de nem vagyok csúnya.

Most amerikában van cserediákként ahogy fbkról levettem, és írtam neki egy iylet hogy honnan is az ismerősöm(2 év után ki emlékszik h ki jelölt be kit?) kedvesen válaszolt hogy fogalma sincs, de látja hogy én is abba a suliba járok ahova ő , és biztos onnan. Mondtam hogy az lehet és ne haragudjon, és erre írt egy :)-t, én meg nem akartam már semmit írni, mert kicsit gáznak éreztem meg ha annyira tetszettem volna ép alapján v vmi tovább kérdezte volna hogy am hanyadikos vagy vagy valami..

de talán jobb így.. nemtudom mit tehetnék ki akarom törölni, külsőleg mindenkiben az ő kinézetét keresem, és ebbe bele őrülök!!

félek hogy emiatt sose lesz pasim én le akarom 'szoktatni magam róla.. olyanokon is gondolkodtam hogy amikor már nőcisebb leszek és már a suli vége fele járunk bepróbálkoznék vmivel, amikor már csinos, kellemes felnőttesebb megjelenésem lesz, de mégis mivel? Ajj meg am ha elmegy mellettem akkor izgulok de már nem vagyok szerelmes nem jár mindennap rajta a fejem, volt hogy közben most a nyáron más is tetszett de azzal sem lett semmi.. meg ha lenne pasim és az a srác elhívna valahova nem tudnék nemet mondani és akkor igazából a barátomat se szeretném annyira??

kérlek segítsetek..:(

köszi

16L


2012. nov. 2. 08:29
 1/4 A kérdező kommentje:
meg tudom ha bármilyen pasim lenne és ő odajönne és megcsókolna nem ellenkeznék.. és sajnos tudom hogy számomra ő marad a leghelyesebb srác a világon, bármilyen kedvenc fiú banda tagomat túl szárnyalja:( ez talán beteges de ezt kiakarom verni a fejemből!!
2012. nov. 2. 08:31
 2/4 Hole Hunter ***** válasza:

:)

Nem kell "kitörölni" semmilyen emléket, vágyat. Minden tapasztalattal csak egyre többet érsz! Természetes, hogy tini korban tele vagy kétségekkel és "hatalmas" problémákkal, de mindegyikből csak tanulsz és öntudatosabb leszel. Hasznodra válik! Minden rendben van veled, nyugi. :)

2012. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kitörölni nem tudod sehogy. az agy nem felejt. Voltam hasonló cipőben mint te, én kb 2 év után jutottam el arra a szintre, hogy már nem vagyok belé szerelmes, de azért még kíváncsi vagyok rá, meg arra, hogy mit szólna hozzám, így 4 év után ha meglátna.


Ha egy kicsit idősebb is leszel, meg több tapasztalatod lesz, akkor meg el fogsz jutni arra a szintre, hogy nem fogsz egy fiú után se futni, hanem lesz*rod őket, ha akar valamelyik valamit, úgyis fog lépni.

2012. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tudom épp az hogy szerintem nagyon idegesítő ha egy lány fut egy fiú után és én ilyen hiába semmiképp sem szeretnék beleesni.

köszönöm a válaszokat:) mentek a zöld kezek

2012. nov. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!