Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen a ti joképüség-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen a ti joképüség-skálátok?

Figyelt kérdés
küldjetek képeket fiukról (képek linkjeit a válaszban) 10-es skála alapján. Mondjuk 4-töl felfele jöhet, az az alattiakra ugy gondolom senki sem kiváncsi. Engem 6.5-nek mondanak, gondolom ti a szerintem 8as fiukat is max 7esnek tartanátok.
2012. nov. 2. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/234 anonim ***** válasza:
91%

Szerinted komolyan lesz olyan nő, aki kilinkeli ide a partnerei fényképét?

Egyrészt, ez az ő személyét sérti, másrészről még ha már nincs is együtt velük, akkor is félti a kincseit :D

2012. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/234 anonim ***** válasza:
100%

"gondolom ti a szerintem 8as fiukat is max 7esnek tartanátok."


Ha te nálunk jobban tudod,melyik pasi a helyesebb,osztályozd csak te őket.

2012. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/234 A kérdező kommentje:
random netes képeket ide kitenni egyáltalán nem sért semmilyen jogot, lévén, hogy szabadon terjeszthetöek.
2012. nov. 2. 12:21
 4/234 anonim ***** válasza:

Jah, hogy random képekre gondolsz, Azt hittem konkrét képeket az adott meglévő srácokról.


A neten nincsenek jó pasik fényképei, csak George Clooney, őt meg nem linkelem, úgyis mindenki tudja hogy néz ki :D

2012. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/234 A kérdező kommentje:
gondolom a te szépséged felér egy olyan szintü pasihoz...ja kizárt:D
2012. nov. 2. 12:23
 6/234 anonim ***** válasza:

[link]


Na, ő szép.


[link]



Ő meg rendkívül tehetséges és nem mindig a szuperkülső, hanem a jó kiállás, kedves természet hat a nőkre.

2012. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/234 anonim ***** válasza:
100%
George C. nekem már öreg, bár fiatalabb korában sem tetszett.
2012. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/234 anonim ***** válasza:
91%

Most az én szépségemre vagy kíváncsi, vagy a pasik jóképűségére? :)


Nekem tök mindegy mit gondolsz, de te kérdeztél, ha nem tetszik a válasz az nem az én hibám :)

2012. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/234 anonim ***** válasza:

6: Igen, az első helyes.

A másodiknak meg a tekintete, hm, nagy gyengém ez a nyugodt, odaadó tekintet. :)

2012. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/234 anonim ***** válasza:
A kérdésedből lejön, hogy te már eldöntötted, hogy a lányoknak már megint csak a külső számít, és hogy egy szerinted jó pasi is csúnya nekik, Úgyhogy bocs, de nem válaszolok ilyen szánalmas kérdésre.
2012. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!