Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a kék és a zöld szemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kék és a zöld szemű pasik léteznek, , csak, , a legtöbb fiatalabb lányok számára?

Figyelt kérdés

Ezt írta egy csaj. Sokan helyeselték.


unalmas bamba nézés nem fog meg...úgy,ahogy a barna szem sem. A barna egy unalmas szín, minden pasinak olyan van. Pfújj.


2012. nov. 2. 13:53
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Vegyek kék kontaklencsét?
2012. nov. 2. 13:53
 2/25 anonim ***** válasza:

jaj hagyjad már.Szem lesz a legkisebb dolog egy szerelemben.Hidd el ha tetszel egy lánynak akkor nem fogja nézni kék e..

Amúgy nekem zöld szemem van.Még is lesza*nak a csajok

2012. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tűnik unalmasnak ...! :/

-.-

Imádom a barna szemet egy pasin! ;)

A barátomnak is ilyen ... :)

Eszerint választani pasit, szerintem meg hülyeség! :/

-.-

19/L

2012. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Plusz szintén nagy előny a 20 alatti lányoknál ahogyan látom, ha szőkés vagy szőkésbarna a pasi haja. A fekete már nem nagyon nyerő. Nem tudom miért lett ez az ideál? Mit tudnak ezek másként mint a sötétebb tónusú pasik? Ideálnak is, mindig a Brad Pitt típusú pasikat hozzák fel valamiért. Evolúció?
2012. nov. 2. 13:55
 5/25 anonim ***** válasza:
Én épp ellenkezőleg vélekedek a hajszínről. Minél sötétebb valakinek, annál sikeresebb a nők körében.
2012. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
jajj dehogyis! szerinted ezen múlik az egész? szem vagy hajszín? te elküldenél egy gyönyörű lányt csak azért mert nem szőke a haja vagy kék a szeme?
2012. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak kivételek. De ha egy gimiben is pl végigmegyek egy folyosón, ahol látni pl 8 párt csókolózni, akkor abból 5 szőke pasi, 2 barna, 1 meg fekete. Nagyjából ilyen arányt látni mindenhol.
2012. nov. 2. 13:57
 8/25 anonim ***** válasza:
En meghalok a barna szemekert, kek szemu pasim sosem volt, max ketto zold, de harna.... Mmmmm
2012. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Csak lehet arra hajaznak, hogy ilyen Zac Efron meg J Bieber féle pasiknak is világos a haja, akkor nekik is ilyen pasi kell.
2012. nov. 2. 13:59
 10/25 anonim ***** válasza:
Mert meg tul fiatalok, es a media altal stb felalitott idealokat kovetnek. Ahogy idosodnek kialakul a sajat ertekrendjuk, a sajat izlesvilaguk. Legalabbis nalam ez volt. En megveszek a fekete hajert, meg a bârna szemert, anno meg backstreet boyst hallgattam xD
2012. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!