Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak 16 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak 16 évesen nem volt pasija az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a legtöbb bnőmnek már volt legalább 1...
2012. nov. 2. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy azt gondolod, hogy ez gáz!
2012. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

1 napra lehetek a pasid.(holnap 3ig )

Aztán majd dicsekedhetsz te is. :D

2012. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

21/L

2012. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz!
2012. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :) 15/f
2012. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ajj naponta kérdeezitek gáz-e hogy 14 évesen nem csókolóztam gáz e 17 évesen szűzneklenni...bla bla...ugyan már 16 év az nem olyan sok
2012. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen volt először barátnőm... akkor én mekkora gáz lehetek xD
2012. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te gáznak érzed? Nem? Akkor nem az!

Nekem sem volt még barátnőm, és nem érzem gáznak, pedig idősebb is vagyok picivel mint te. Hogy más mit gondol erről az meg nem érdekel. :)

2012. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az a gáz hogy ilyen hülye kérdést fel mersz tenni!most eg ostoba kis liba vagy, de erről nem tehetsz, én egyszerűen azt mondom, ne próbáld magad másokhoz hasonlítani, mikor te önmagad vagy, lehet szárnypróbálgatásokat ereszteni ilyen korban, nyilván a ribi barátnőid orrba szájba kúrogatnak már, na belőlük lesznek a kiélt 20-on évesek, hacsak tényleg bele nem szeretnek valakibe és meg nem állapodnak mellette, de a saját tempódat ne erőltesd túl, várd ki az igazit.

Csókolózni meg cicit simogatni meg igazándiból érzéssel kell, ebben nem maradsz le semmiről, jön majd magától.

2012. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? mondj egy okot. :)
2012. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!