Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha tetszik egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy csaj, akkor leszólítjátok? Mitől függ ez? Milyen helyzetekben (és hol) szoktatok leszólítani csajokat? Mennyire számít, hogy épp kivel van az a csaj?

Figyelt kérdés

Például meglátsz egy neked tetsző csajt a padon ülve, miközben kutyát sétáltatsz, vagy bicózgatsz. Leszólítod? Vagy csak megnézed és mész tovább?

Hogy mész oda előbb a csajhoz - ha a haveroddal együtt vagy, vagy ha egyedül vagy?

Mikor egyszerűbb leszólítanod? Ha egyedül van a csaj, vagy ha pl. bnőjével, esetleg 5 éves unokatesójával?:D

És milyen helyzetekben szoktatok leszólítani csajokat? Milyen leszólítási trükkel, vagy milyen dumával?;)

Mindent tudni szeretnék erről a témáról!:D Írjatok részletesen... köszi előre is. (kort is írhatnátok)

16/L


2009. aug. 11. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyedül van a csaj, akkor inkább szólítom le, mintha a barátnőivel lenne :D Csak úgy nem szólítom le, hogy mondjuk ül a padon én meg tekerek ezerrel biciklivel aztán fogom magam és leugrok a jó csajnál :) De ha mondjuk kettesben vagyunk egy buszmegállóban, akkor már esélyesebb...
2009. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem szólítom meg,mert úgy is azt fogja hinn,hogy össze akarok jönni vele vagy dugni ls megpróbál lerázni.

Valljuk be melyik nő szereti ha ismeretlen fickók letámadják az utcán mindféle ostoba butasággal.

2009. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát tuti hogy csak akkor szólitanám le, hogyha egyedül lenne, de igazából pont úgy van ahogy mondod, haverral bringázunk, megnézzük, aztán megyünk tovább :D 16/F
2009. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem.:) SZóval akkor nem nagy esély van rá, hogyha kiülök a padra az 5éves unokahugommal, hogy leszólít egy srác csak úgy.:D

2.kommentező! Szerintem minden csajnak jól esik, ha egy ismeretlen srác megnézi az utcán, aztán leszólítja...bárhogy is néz ki az a srác.

És az miért baj, ha azt hiszi (tudja), hogy össze akar jönni vele a srác? Ha bejön neki, akkor nem fogja lerázni. Ha nem jön be neki, akkor sem biztos... a legtöbben szeretnek ismerkedni, és új barátokat szerezni.:)

2009. aug. 11. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az esetek 95%-ában csak megnézem, és megyek tovább. Ha valamiért nagyon bejön a csaj, vagy csak megfog benne valami, akkor először is megpróbálom elérni hogy észrevegyen, felfigyeljen rám. Akkor kis szemezés, rámosolygok, ha visszamosolyog, akkor odamegyek és elkezdek dumálni valami tök semleges témáról, közben mondok neki egy-két bókot, de azért nem nyomulósan. Így pár percig dumálunk, aztán ha érzem h nem akar lekoptatni meg nem érzi feszélyezve magát, akkor megkérdem h nincs-e kedve beülni vhova vagy vmi. Azt vettem észre, hogy nem szabad túl sokáig kerülgetni a forró kását, az őszinteség a legjobb, persze a kötelező köröket le kell futni :)

Amúgy nekem azért könnyebb, mert egy olyan helyen lakok, ahova nyáron rengeteg turista jön, a helyieket ismerjük, a turista csajokkal meg nem bukhat az ember nagyot, úgy sem látjuk többet egymást (meg úgy vettem észre, a csajok is bátrabbak, ha nem otthon vannak, hanem idegen helyen :) Meg így rögtön adódik is a egy téma, hogy honnan jöttél, pláne ha külföldi :) És amúgy is ott van egy csomó hely a parton, ahova be lehet ülni, nem kell messze menni.

Egyébként két verzió a legjobb:

1. Ha egyedül van, és én is vagy

2. Ha barátnőkkel van, én meg haverokkal.

Ha simán ő barátnőkkel van, én meg egyedül, akkor nem megyek oda, nem csinálok hülyét magamból :)

16/F Jó hosszú lett, de azért remélem hasznos.

2009. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a hosszú választ!:) És mi van, ha egy haveroddal vagy, és a csaj meg egyedül?:D
2009. aug. 11. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát haverokkal is néha (nagyon néha) oda szoktunk úgy menni, de akkor meg a csajnak kényelmetlen, és gyorsan lekoptat minket általában, vagy összeszedi pár barátnőjét, hogy ne legyen egyedül. Olyan nem szokott lenni sokáig, hogy egyedül van a csaj, mi meg többen.
2009. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Éértem.

Köszi:)

2009. aug. 11. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi fél. Én is így kezdtem. Most 18 éves koromra jutottam el oda, hogy le merjek szólítani csajokat, akár többet is egyszerre.

Elég önbizalom kell legyen az emberben, hogy önmagában, mások visszaigazolása nélkül is szeresse és értékesnek tartsa magát. Amint beletörődik, hogy igenis el fogják utasítani párszor, onnantól kezdve simán menni fog mert nem fogja érdekelni a félelem.


Ez mindenkihez szól: Ha elutasítanak, nem a személyiségedet utasítják el, hiszen nem is ismernek. Csak rossz napja van az illetőnek. (megbetegedett a pingvinje, nyolcadik napja vérzik, stb.)

2009. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Srácok, azt a verziót kihagytátok, hogy van amikor azért nem ismerkedik, ad pozitív választ egy lány, mert barátja, vőlegénye van. (és tudja a lány róla, h. nem venné jó néven, meg halál féltékeny, és a lány nem akarja megbántani, stb.)

Meg az is kimaradt, ha már oda ment hozzád egy csomó idióta, gyökér (mert sajna vannak ilyenek), akkor nem biztos, h. a normálisakkal Te is normális tudsz lenni (rossz beidegződés).

Beszólogatnak, nem néznek embernek, csak "dugnának", de kb. azonnal ("teccő *eci, kő kóla" típusú tahók)...

2017. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!