Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magamnak barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magamnak barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit furcsán hangzik de meghalgatnám a tippeiteket!


Kéne egy barátnő de valahogy nem megy mert igazábol nem nagyon vagyok az a beszélő típus és hogyan tudnék bevágódni? Egyszer voltam igazán szerelmes osztálytársam volt 3 évig voltam belé szerelmes de neki volt barátja (ő tudta hogy szerelmes vagyok belé meg beszélgettünk is róla meg ilyesmi de '' nem foglalkozott velem'') és azóta nem is voltam úgy igazán szerelmes.. Utoljára akkor éreztem hogy igazán az vagyok.. De valahogy kéne egy barátnő!



2012. nov. 3. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Láttam a jövődet!

Holnap 15:06 perckor egy körforgalom előtt el fog menni melletted egy hosszú barnahajú barna szemű lány, utána kell majd menned.

ÉS mindenképp legyél ott 15:06-kor.

2012. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nem kell poénkodni.. :D
2012. nov. 3. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
nahát igen, nem lehet ezt így csinálni; ez nemolyan mint h veszel egy kiló cukrot a boltban-.- . Tehát járj el bulizni, vagy akárhova haverokkal, ismerkedj stb.. Aztán tuti hogy találsz magadnak vkit. Kezdj el vele beszélgetni, aztán egyre többet, és hivd el vhova. Ha nem utasit el akkor valoszinü h kölcsönös lesz a dolog:DD
2012. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ummmm ummm fehér autót láttam, abban fog utazni a lány.

Ugorj elé, aki majd lefékez h úristen mi történt és tettesd a szerencsétlent mond h vigyen kórházba, és nem teszel feljelentést ha eljön veled holnap vacsizni...

2012. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, de most komolyan?
2012. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11 vagyok csak anutám bekapcsolva hagyta a gépet
2012. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!