Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog vagyok a párommal,mégis sokszor úgy érzem,hogy "gerjesztenem" kell vmi összeveszést,mert néha túl tökéletes minden,és úgymond szeretek össze veszni vele,vagy hogy is mondjam,szeretem bevágni a durcit néha,megsértődni,amikor mondjuk nem is lenne rá okom.Tudom,nagyon hülye vagyok,de ennek ellenére imádom a párom,ő a mindenem,nem értem miért jó ez nekem.
2012. nov. 4. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordult. Jó érzés volt visszanyernem Őt. Csak aztán egyszer megunta... 21/F
2012. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 19/L.
2012. nov. 4. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig játszadozól, amig egy nap ,betoppan az életébe egy nálad helyesebb, rugalmasabb lány, aztán le leszel morzsolva! Én egy idő után ezt tenném. Én egy olyan lányt keresnék magamnak, aki partner tud lenni, nem pedig ilyen sztráyk ember. EZ nem a kiegyensúlyozott párkapcsolat jele. AZ ilyenből jobb menekülni. Kötekedő emberekre nekem például nem volna szükségem, még barát szinten sem, nemhogy egy annál sokkal bonyolultabb párkapcsolatban.
2012. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel így van... Ha valakinek nincsenek anyagi gondjai, akkor összeveszik a párjával, félrekúr, kinyírja a nevelt fiát... Az embereknek mindig kell valami probléma... :(
2012. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!