Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti naponta hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti naponta hányszor masztiztok? Baj ha egy nap pl 3-szor is teszem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahányszor jólesik!:)

Szerintem nem baj.:)

2012. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb bajod ne legyen az életben..
2012. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. nov. 4. 16:22
 4/7 taylortimothymatthew ***** válasza:
Napi 6 önkielégítés szükséges a szervezetnek az egészséges életmódhoz ez is beletartozik.
2012. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem baj, 13-15 éves koromban én is elég sokat csináltam, csak hát aztán megváltoztak a körülmények. :D
2012. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
,,megváltoztak a körülmények,, értem :D azért tettem fel ezt a kérdést mert olvastam egy ehhez hasonlót hogy baj-e ha mindennap este masztizik a csaj és rra azt írták neki h baj...
2012. nov. 4. 16:32
 7/7 anonim válasza:
Szerintem természetes lefekvés előtt. Ha jól esik csak csináld. Persze azért próbálj partnert is keriteni mellé mert egy idő után azthiszem a sex-et mellőzi és már inkább a masztit vágyod mint magát a sexet. Vagyis csak az orgazmust. Fontos a rituálé is azért. Persze partnerrel.. olyan fele-fele arány egészségesnek mondható. Mert ugye nem mindig akad partner. Ha van párod akkor sem ér rá azonnal, vagy te.
2016. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!