Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kíván ennyire mást az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kíván ennyire mást az eszem és a testem?

Figyelt kérdés
4 hónapja járok a második barátommal, még szűz vagyok, és bár az előző fiúmnál is éreztem már a vágyat, a közelébe sem érhet annak, amit most érzek. Még nem érzem késznek magam arra, hogy lefeküdjünk, és meg is mondtam neki, persze megértette, pedig ő is szűz még, és nagyon szeretne már szeretkezni velem, de a kedvemért, ha nehéz is, de kibírja. Én elhatároztam, hogy minimum 18 éves koromig nem vesztem el a szüzességemet, mert egyrészt tesztelem az akaraterőmet, másrészt talán addigra kicsit érettebb leszek (addig még 8 hónap van), akármilyen "ciki" bár szerintem egyáltalán nem az... De visszatérve a kérdésre: persze lehet válasz a szerelem, de mégsem értem, hogy miért, ha az előző barátommal nem akartam ennyire, pedig vele 2 évig jártam?

2012. nov. 4. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán mert a mostaninak vonzóbb s külseje?? :)
2012. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*a
2012. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát az biztos... :D De csak ennyi lenne?
2012. nov. 4. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
talán mert kezdesz felnőni, kezdenek kialakulni a vágyaid is ... ha lányom lenne megölném, ha 14-16 évesen szexelne ... csak látszatra nagylányok, közben még gyerekek és sportból csinálják ... ráérsz, semmit nem veszítesz
2012. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
Azért is meg mert a pocok unja magát.17 évesen azért már nem akkora csoda h kedvet kaptál a dologhoz
2012. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző pasidat 2 évig várattad, ezt meg 1 évig akarod??

Nem vagyok én abban olyan biztos, hogy pl. a mostani még szűz.

2012. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem kettőnk közül én ismerem jobban, kedves utolsó. :))
2012. nov. 5. 17:00
 8/10 anonim válasza:
Az a pár hónap nem oszt nem szoroz szerintem! Ha igazán szeret tud rád várni, addig is lehet egyéb kiegészítő tevékenység a konkrét szexuális aktus helyett ;)
2012. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső lehet szexi, a belső is is vonzó lehet, akiből árad a férfias tartás, a téged imádó tenyerén hordozó férfi, a biztonságérzet amit a másik nyújt mikor átölel, ..... vagy pedig csak érettebb lettél:) döntsd el te!
2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ktk312 ***** válasza:
51%

2 év? O_o

Szerencsétlen pára, mikor jöhetett rá h nem lesz semmi?


Vessen követ bárki rám, de akkor is.

Tisztelet neki azért a 2 évért...

2012. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!