Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kcsim kérdése:

Ti mit tennétek a helyembe? Világos piros a menstruációm és előtt 1 héttel fájt a jobb oldalam, most meg nem is görcsöltem, csak az oldalam vagy petefészkem fájt. És az mitől van, hogy darabosan jön? Szerintettek menjek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Az előző is már világos volt.

2012. nov. 5. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes. A darabos menstruáció alvadt vér vagy méhnyálkahártya. :)
2012. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert utána néztem a jobb oldali fájásnak, és egy másik helyen azt írták azzal el kell menni nőgyógyászhoz.

Ezért kérek véleményt,mert párom azt mondja menjünk el.

2012. nov. 5. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk orvosok hogy távolról röntgenszemünkkel megvizsgálva kitaláljuk mi a bajod...???


MENJ EL NŐGYÓGYÁSZHOZ!!!!!!!!!


Az is lehet hogy cisztád van, vagy méhen kívüli terhességed, vagy egyéb bajod....

2012. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg az a legjobb, ha orvoshoz mész, hiszen itt csak tippelni lehet. Látatlanban senki sem tud biztosat mondani! Én is csak tippeltem.
2012. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!